Αποστολέας Θέμα: Eagle transporter απο "Διαστημα 1999"  (Αναγνώστηκε 36704 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 14, 2008, 11:10:22 πμ »
Εντυπωσιακή τεχνική. Μπράβο  ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap::
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος Dexter

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 94
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 14, 2008, 11:19:27 πμ »

Βλεπεις εγω τα ειχα προμηθευτει κοντα στο 2000 . Ασχολουμαι με τον μοντελισμο γυρω στα 25 χρονια και τα 2 πιο αγαπημενα μου θεματα ηταν ο αετος και το sr-71 blackbird που οταν το ειχα φτιαξει πριν 10 χρονια σε 48αρι δεν υπηρχε ουτε ενα βελτιωτικο για το συγκεκριμενο μοντελο και καθομουν και εκανα τις κατασκευες της αρκουδας για να δειξει το αεροπλανο οπως του αξιζει [ ipms 1998] ::salut::



....ωχ , ωχ νομίζω οτι ξέρω για την περίπτωση του αυτού του Blackbird,που τυχαίνει να είναι και το δικό μου αγαπημένο θέμα..Διόρθωσε με αν κάνω λάθος ,αλλά το μαυροπούλι είχε άδοξο τέλος... :(

...καταπληκτική δουλειά στον Αετό , παρακολουθούμε με προσοχή...

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
Καγκελωτη ατρακτος σταδιο 3.
« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 15, 2008, 12:34:54 πμ »
Και συνεχιζουμε φιλοι μου και παλι με το τελευταιο σταδιο της καγκελωτης ατρακτου το οποιο ειναι η τοποθετηση των καθετων σωληνωσεων που τεμνουν τις 4 ακρες
της πανω και της κατω ατρακτου. Το μονο που λειπει απο δω τωρα ειναι οι οριζοντιες σωληνωσεις που ενωνουν το δεξι τμημα της καγκελωτης ατρακτου με το αριστερο
και οι οποιες θα μπουν, οταν κατασκευαστουν τα εσωτερικα κουτια της ατρακτου με τις λεπτομερειες τους. Αυτο γινεται  για πιο ευκολο βαψιμο και εφαρμογη αφου πριν κλεισει η ατρακτος
θα πρεπει να εχουν βαφτει ολα εσωτερικα... ::painting:: ::painting:: ::painting::
Στη φωτο παρακατω βλεπετε ετοιμο το 3 σταδιο της ατρακτου μετα τα στοκαρισματα και τα τριψιματα που εχουν γινει καθως και τα τρυπηματα που εχουμε κανει στις ακρες των
σωληνωσεων για περισσοτερη αληθοφανεια συμφωνα παντα με τα blueprints που εχουμε...




 ::dontknow::Δεν ξερω...ελπιζω να σας αρεσει η δουλεια που παρουσιαζω εδω περα και επειδη εχω να ασχοληθω με τον μοντελισμο γυρω στα 6 χρονια ισως εχω πορωθει παραπανω απ'οσο πρεπει για αυτη
τη κατασκευη. Περιμενω τα σχολια σας και τη γνωμη σας. Ευχαριστω

Συνεχιζεται με την υπερβελτιωση  ::violent1:: ::violent1::της καγκελωτης ραχης που βρισκεται στο πανω μερος .... ::moshi44x42:: ::moshi44x42:: ::moshi44x42::

Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 15, 2008, 10:12:49 πμ »
Κάτι έκανες και δεν φαίνονται οι φωτογραφίες σου. Μήπως τις έσβησες ή τις μετακίνησες από την αρχική τους θέση στο photobucket ?

Ούτε το avatar σου φαίνεται.
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
Liverpool...
« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 15, 2008, 04:27:27 μμ »
Φιλε Liverpool το προβλημα με τις φωτο υπαρχει ακομα  ; γιατι στον δικο μου υπολογιστη τις βλεπω κανονικα.... ::icon_thumright::

Αποσυνδεδεμένος ramfighter

  • Xrepi Model Collector
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 6025
  • Age: 54
  • Τόπος: Αθήνα
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #30 στις: Απρίλιος 15, 2008, 04:34:11 μμ »
To πρωί ούτε και εγώ τις έβλεπα. Τώρα όμως φαινονται κανονικά.

Αποσυνδεδεμένος PanPan

  • Παναγιώτης :)
  • MC crew
  • Scale 1/35
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Age: 32
  • Τόπος: Αθήνα
  • xtracolor!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #31 στις: Απρίλιος 15, 2008, 04:55:51 μμ »
και γω βλέπω τις φωτό!!! :)

καταπληκτική δουλειά και πολύ καλή τεχνική!!! αναμένουμε με ενδιαφέρον!!! ::eusa_clap::

Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Liverpool...
« Απάντηση #32 στις: Απρίλιος 15, 2008, 06:38:04 μμ »
Φιλε Liverpool το προβλημα με τις φωτο υπαρχει ακομα  ; γιατι στον δικο μου υπολογιστη τις βλεπω κανονικα.... ::icon_thumright::

Τώρα φαίνονται.

Η δουλειά σου με εντυπωσιάζει πολύ φίλε μου.  ::icon_thumright::
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
Καγκελωτη ραχη...
« Απάντηση #33 στις: Απρίλιος 19, 2008, 02:56:01 πμ »
Γεια σας φιλοι μου και παλι και σας ευχαριστω για τα σχολια σας και της παρατηρησεις σας.Συνεχιζουμε φιλοι μου με ενα αλλο δυσκολο εγχειρημα στον αετο μας....
Το πανω μερος της ατρακτου μπορουμε να πουμε που μοιαζει με καγκελωτη ραχη κατα καποιο τροπο αφου και
οι ξενοι το ονομαζουνε spine.Στις φωτο κατω βλεπετε την ραχη οπως ειναι απο το κουτι στο αρχικο της σταδιο....


Το πανω μερος...


Και το κατω μερος...

Οπως παρατηρειτε θα δειτε σημεια που θελουν πολλες δοορθωσεις η και αλλαγη.
1]Κατ'αρχη ειναι λαθος η κλιση που εχουν τα πλαινα καγκελα.
2] Εσωτερικα οι επιφανειες ειναι εντελως φλατ ενω απο την εξω πλευρα ειναι κυλινδρικα.
3]Δεν υπαρχουν νομεις στο κατω μερος που να ενωνουν τις πλευρες.
4]Τα κενα μεταξυ των καγκελων ειναι πιο μικρα κανονικα.
5]Το συνολικο μηκος πρεπει να ειναι μικροτερο κατα ενα cm περιπου.
6]Οι εσωτερικες σωληνωσεις αναμεσα στα καγκελα κανονικα πρεπει να εχουν την διατομη
ενω στο μοντελο μας ξεκινα με χοντρη διατομη στην αρχη...μετα λεπταινει και παει λεγοντας. ::eusa_wall:: ::eusa_wall:: ::eusa_wall::
Σπαζοκεφαλια..



Ξεκιναμε στην αρχη κοβοντας ολους τους νομεις που τεμνουν τις 2 πλευρες...




Πολυ προσεκτικα τωρα παιρνουμε το νυστερι και αφαιρουμε υλικο απο την πισω πλευρα σιγα σιγα μεχρι να το στρογγυλεψουμε κατα
καποιο τροπο.Μετα παιρνουμε λεπτες λιμες και εξομαλυνουμε τις επιφανειες...



Και στο τελικο σταδιο παιρνουμε το flexi file μας και τα διαμορφωνουμε οπως πρεπει.Εδω πρεπει να πουμε οτι χρειαζεται ολοκληρη
γλυπτικη να κανεις απο πισω για να δειξει ρεαλιστικο. Στις παρακατω φωτο βλεπετε τα αποτελεσματα της δουλειας που καναμε...





Τα αποτελεσματα με κανουν και δυσανασχετω για την συνεχεια γιατι δεν συμβαδιζουν οι σωληνωσεις και οι διατομες τους με τα blueprints που εχω
και εκτος αυτου δεν μου πολυαρεσει και το αποτελεσμα γιατι ειχε ξεφυγει το χερι με το νυστερι σε μερικα σημεια.Θα δουμε για την συνεχεια....

Keep tuned..!!!







Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #34 στις: Απρίλιος 19, 2008, 08:57:14 πμ »
Γιατί δεν το έκανες κι αυτό σκρατς ?  Αφού το έχεις  :wink:
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
Liverpool...
« Απάντηση #35 στις: Απρίλιος 19, 2008, 11:51:54 πμ »
Κα αυτο θα κανω.Απλα ειπα μηπως γλιτωνα λιγη δουλεια και χρονο αλλα τελικα αυτο που εκανα μου βγηκε πιο χρονοβορο :oops: :oops: :oops:

Αναμεινατε...

Αποσυνδεδεμένος dtg

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1932
  • Age: 58
  • Τόπος: ΘEΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • FEAR LEADS TO ΑNGER -ANGER LEADS TO HATE -HATE LEA
    • HELLENIC AIR FORCE MODELS
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #36 στις: Απρίλιος 19, 2008, 01:54:43 μμ »
 :!: ::eusa_clap::Μπράβο ρε φίλε... συγχαρητήρια κυρίως για την υπομονή σου. τελικά ίσως θα ήταν πιο εύκολο αν τα έκανες όλα από την αρχή με κυλινδρικά μήκη πλαστικού :?:
- Δεν υπάρχει άλλο μοντέλο καλύτερο που να κυκλοφορεί.

Αποσυνδεδεμένος ramfighter

  • Xrepi Model Collector
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 6025
  • Age: 54
  • Τόπος: Αθήνα
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #37 στις: Απρίλιος 19, 2008, 03:48:40 μμ »
Συγχαρητήρια για την επιμονή και την υπομονή σου.  ::salut::

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
καγκελωτη ραχη σταδιο 1...
« Απάντηση #38 στις: Απρίλιος 25, 2008, 01:38:33 πμ »
Γεια σας φιλοι μου και παλι.Ξεκιναμε ενα αλλο δυσκολο εργο αυτη τη φορα και αυτο ειναι η κατασκευη της καγκελωτης ραχης της ατρακτου του αετου .Πιστευω οτι κατασκευαστικα  ειναι ενα απο τα δυσκολοτερα μερη για να γινουν απο scratch .

Και ξεκιναμε…


Εδώ εχουμε ότι χρειαζομαστε για να ξεκινησουμε την κατασκευη μας…


Πρωτα πρωτα ξεκιναμε κοβοντας μικρα κομματια από τον αλουμινενιο σωληνα   συμφωνα με τα σχεδια που εχουμε


Μετα τα κολλαμε στις σωστες θεσεις με κυανοακρυλικη κολλα συμφωνα με τα σχεδια παντα…


Εχουν χρησιμοποποιηθει δυο σωληνακια αλουμινιου.Ενα λεπτο που απαρτιζει και το συνολικο μηκος της ραχης και ένα πιο χοντρο που εχει κοπει σε μικρα κομματια όπως εχουμε περιγραψει πιο πανω…
 

Και εδώ είναι οι πρωτες φωτο με τα αποτελεσματα…




Πιστευω ότι αν εχεις υπομονη μπορεις να κανεις θαυματα στον μοντελισμο… ::eusa_clap::

Αναμεινατε

Κωστας

Αποσυνδεδεμένος Viper

  • Modelclub.gr
  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 10061
  • Age: 47
  • Τόπος: Χωματερή της Ευρώπης
  • Keep modeling !
    • Ελληνική Μοντελιστικη Κοινότητα
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #39 στις: Απρίλιος 25, 2008, 01:44:35 πμ »
κανεις τρελη δουλεια ρε φιλε ::eusa_clap::

Καλη ανασταση σου ευχομαι ::salut::

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #40 στις: Απρίλιος 25, 2008, 01:51:53 πμ »
Σε ευχαριστω φιλε viper και το ιδιο ευχομαι και για σενα .  Και που να δεις την ραχη ετοιμη....  ::101::

Αποσυνδεδεμένος melpas1013

  • Διαχειριστης
  • Scale 1/24
  • *****
  • Μηνύματα: 13250
  • Age: 45
  • Τόπος: Όπου αργεί να ξημερώσει NOT! Όπου δεν θα ξημερώσει ποτέ...
  • Στούμπανος Κώστας
    • Image
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #41 στις: Απρίλιος 25, 2008, 10:24:21 πμ »
Πολύ πιο αληθοφανές το ομολογώ...

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
καγκελωτη ραχη σταδιο 2
« Απάντηση #42 στις: Απρίλιος 25, 2008, 09:21:47 μμ »
Γεια σας φιλοι μου και παλι. Ευχαριστω για τις απαντησεις σας και τα σχολια σας. Θα προσπαθησω για το καλυτερο. Συνεχιζουμε τωρα με το δευτερο σταδιο το οποιο απαρτιζει την κατασκευη και τοποθετηση των καθετων σωληνωσεων πανω στα ηδη ετοιμα εξαρτηματα του πρωτου σταδιου.



Πρωτα κοβουμε τα κομματια από ραβδο πλαστικου λιγο μεγαλυτερα από τα σχεδια γιατι θα τα τριψουμε μετα με στρογγυλη λιμα  για καλυτερη εφαρμογη και τριβοντας τα θα τα φερουμε στο σωστο μηκος .

Όπως βλεπετε στις φωτο κατω ξεκιναμε πρωτα κολλωντας τις 2 ακρες…






Μετα από αυτό εχουμε κοψει ένα κομματι πλαστικου και το εχουμε τοποθετησει ενδιαμεσα για να αποκτησουν ολες οι σωληνωσεις το ιδιο μηκος αποστασης μεταξυ τους…


Εδώ βλεπετε τα αποτελεσματα μετα από αυτό…





Αρχιζουν και δειχνουν καλυτερα πιστευω…

Μεινετε συντονισμενοι…συνεχιζεται…

Κωστας

Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #43 στις: Απρίλιος 25, 2008, 11:20:15 μμ »
Ωπα στοπ ως εδώ.... Σου υπενθυμίζω ότι μεθαύριο είναι ΠΑΣΧΑ, μην ξεχαστείς, γιατί με την φάρα που πήρες βλέπω να παίρνεις την σούβλα και αντί για αρνί να τις κολλάς κομμάτια πλαστικού και σωληνάκια για τον αετό σου.   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Να ξέρεις ότι σε απολαμβάνω. Είσαι μεγάλος σκρατσάς, κάτι που εγώ ούτε στο όνειρό μου πρόκειται να γίνω.  ::salut:: ::salut:: ::salut::
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
Liverpool...
« Απάντηση #44 στις: Απρίλιος 26, 2008, 08:39:37 πμ »
Σε ευχαριστω πολυ για τα σχολια σου φιλε μου.Απλα την εχω σχεδον τελειωσει τη ραχη και βαζω τωρα φωτο και κειμενο καθε μερα σταδιο σταδιο για να τελειωνω...
Σου ευχομαι καλη ανασταση καλο Πασχα ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΨΗΣΙΜΟ...
Κωστας

Αποσυνδεδεμένος siva

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1443
  • Age: 41
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη - Σπάρτη
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #45 στις: Απρίλιος 26, 2008, 08:38:28 μμ »
 :shock: :shock: :shock: :shock: τι λες τώρα!

Τρομερή δουλειά φίλε μου!!! ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap::

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
καγκελωτη ραχη σταδιο 3
« Απάντηση #46 στις: Απρίλιος 28, 2008, 10:14:45 μμ »
Γεια σας φιλοι μου και παλι και Χριστος Ανεστη.Ελπιζω να ψησατε και εσεις όπως και εγω το κοκορετσι και το αρνακι για το Πασχα.Συνεχιζουμε το μοντελιστικο μαστιγωμα της καγκελωτης ραχης και το σημερινο μας βημα είναι η τοποθετηση των διαγωνιων σωληνωσεων πανω στις καθετες.Ξεκιναμε τοποθετωντας τις διαγωνιες από τις ακρες προς τη μεση μια μια.Με νυστερι και ψιλη λιμιτσα κοβουμε και ραβουμε το κάθε σωληνακι.Αφου ειμαστε σιγουροι για την καλη εφαρμογη του περνουμε μια τσιμπιδα και λιγη κυανοακρυλικη κολλα  και τοποθετουμε το σωληνακι στην καταλληλη θεση. Οι διαγωνιοι σωληνες εχουν πιο μικρη διαμετρο από τους καθετους[blueprints] ενώ στη ραχη της amt/ertl εχουν σχεδον την ιδια διαμετρο.Μετα από 9 ωρες περιπου τελειωσαμε και αυτό το μερος της ανακατασκευης της ραχης και βλεπετε τα αποτελεσματα στις παρακατω φωτο…







Νομιζω ότι αυτή είναι μια από τις πιο καλες και δυσκολες εργασιες που εχω κανει ποτε στον μοντελισμο και ειμαι πολύ χαρουμενος αν σκεφτεις ότι ειχα σταματησει για 6 χρονια περιπου να μοντελαρω.Δοξα το θεο τα χερια μου πιανουν ακομα .Και απομενει το τελευταιο σταδιο το οποιο βρισκεται σε εξελιξη.

Συνεχιζεται…
Μεινετε συντονισμενοι !!!
Κωστας

Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #47 στις: Απρίλιος 28, 2008, 10:43:02 μμ »
Να μην επαναλάβω πάλι τα ίδια.... Δώστου λοιπόν και περιμένουμε και την συνέχεια  :wink:  ::icon_thumright::
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος eagle detailer

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 144
  • Age: 53
  • Τόπος: γερμανια
  • Κεριμης Κωστας
Καγκελωτη ατρακτος τελικο σταδιο ...
« Απάντηση #48 στις: Μάιος 01, 2008, 10:58:22 πμ »
Γεια σας φιλοι μου και παλι.Συνεχιζουμε την ανακατασκευη της καγκελωτης ραχης στο τελικο της σταδιο και όπως βλεπετε στις φωτο παρακατω ξεκινησα παλι φτιαχνοντας 2 καλουπια με γωνιες στις σωστες μοιρες και στις δυο πλευρες για καλυτερο ελεγχο στις κολλησεις όταν θα κολληθουν τα μεσαια σωληνακια της ραχης



Όπως βλεπετε στις φωτο ξεκινησαμε παλι κολλωντας πρωτα τα ακριανα τμηματα[με κυανοακρυλικη κολλα]συνεχιζοντας προς το κεντρο.


Και εδώ η στιγμη που ολοι περιμενατε.Μετα από 20 μερες δουλεια βλεπετε την τελειωμενη ραχη από διαφορα σημεια…







Εδώ βλεπετε το μεγεθος της ραχης σε συγκριση με το χερι μου…


Εδώ βλεπετε τις διαφορες μεταξυ των 2 ραχων [ ανω και κατω φωτο]…



Και εδώ πανω στα blueprints…


Ελπιζω φιλοι μου να μην βαρεθηκατε με την ανακατασκευη της καγκελωτης ραχης γιατι μου πηρε πολλες μερες για να την τελειωσω αλλα νομιζω ότι το αποτελεσμα αξιζε τον κοπο.Σχολια και κρισεις ευπροσδεκτα…
Δεν ξερω ακομα με τι θα συνεχισω πανω στον αετο.Θα σκεφτω .
Μεινετε συντονισμενοι….
Κωστας


Αποσυνδεδεμένος ramfighter

  • Xrepi Model Collector
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 6025
  • Age: 54
  • Τόπος: Αθήνα
Απ: Eagle transporter απο διαστημα 1999
« Απάντηση #49 στις: Μάιος 01, 2008, 12:16:33 μμ »
To καλό το πράγμα θέλει χρόνο για να γίνει. Το αποτέλεσμα όμως σε δικαώνει.
Καλή συνέχεια  ::icon_thumright::

Tags: