MC Community > Καλωσόρισμα Νέων μελών

Καλημερα σας καλως σας βρηκα

(1/2) > >>

abelbreson:
Μετα απο 23 χρονια και καμια 40ρια μοντελα που δυστηχως κατασταφηκαν!!! ολα. Τα μισα απο μετακομιση, και τα αλλα μισα απο τα αγγελουδια μου. Αποφασισα να ξανασχοληθω με το αθλημα μιας και τα αγγελουδια μεγαλωσαν αρκετα πια, και δεν υπαρχει  κινδυνος να τα ξανακλαψω.Ενδιαφερομαι μονο για κατασκευη   jet συνχρονον  αεροσκαφων 1/72, 1/48.Οποτε εχω πολλα να ρωτησω στο αμεσο μελλον.Ευχαριστω  που με δεχτηκατε στο club, και ελπιζω σε καποια βοηθεια μιας και ειμαι εκτος χορου πολλα χρονια.Εχω σε στοκ καποια μοντελα italeri τα πιο πολλα, καθως και αρκετα Humbrol ακρυλικα (acrylic dropers) που πηρα προσφατα, μιας και πηρα και ενα φτηνο σετ αερογραφου με ενα μικρο κομπρεσερακι.Οποτε ξεκιναω και οτι αποριες εχω ρωταω.Καλος σας βρηκα και παλι και καλες κατασκευες σε ολους

Blitz-X:
Καλωσήρθες στην παρέα και καλή επάνοδο :!:
Οι περισσότεροι εδω μέσα έχουμε βίους παράλληλους: Τα παρατήσαμε γύρω στα 20 και τα ξαναπιάσαμε γύρω στα 35-40 :mrgreen:
Ότι θέλεις ρωτάς και μάλιστα πριν εφαρμόσεις στο τρέχων project σου, κάτι για το οποίο έχεις αμφιβολία.
Παρεπιμτόντως, μιάς και το ανέφερες, εξαιρετική κίνηση αυτή του κομπρεσέρ/αερογράφου, όσο για τα ακρυλικά Humbrol, καλύτερα μην επενδύσεις περαιτέρω στα συγκεκριμένα :wink:
Σου συστήνω να δείς τα εννιά βιντεάκια σχετικά με τα χρώματα (και όλα τα υπόλοιπα βέβαια :lol:) στο Youtube κανάλι του φόρουμ μας ::arrowbox:: https://www.youtube.com/user/MODELCLUBGR/videos
Και πάλι Καλωσήρθες :!:

 ::salut:: ::salut:: ::salut::
 ΜΦΧ

Βαγγέλης:
 ::hi:: και καλές κατασκευές

ramfighter:
 ::geiasou::
Καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλές κατασκευές να έχεις

jim40:
Καλώς ήρθες και καλές κατασκευές

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση