Αποστολέας Θέμα: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου  (Αναγνώστηκε 2003 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alex83

  • IPMS HELLAS 1315
  • MC crew
  • Scale 1/35
  • *****
  • Μηνύματα: 2808
  • Age: 40
  • Τόπος: Aθηνα
  • Fail to prepare is prepare to fail...
Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« στις: Φεβρουάριος 14, 2019, 04:04:03 μμ »
Ο καθιερωμένος Σαββατιάτικος καφές - συνάντηση στο καφέ Σουσουράδα, Μαυρομιχάλη 44.
 
Περιμένουμε όλους όσους θα ήθελαν να κατέβουν για ένα χαλαρό καφεδάκι και συζήτηση για τα μοντελιστικά δρώμενα και όχι μόνο!  :wink:

Επίσης ειδικά αυτό το Σάββατο όσοι προσέλθετε θα έχετε την ευκαιρία παράλληλα με το καφεδάκι να πάρετε και μία γεύση από το event που διοργανώνει η ΑΚ και η συντακτική ομάδα του περιοδικού DAMAGED :wink:
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Stand Up Modelling event, εδώ: https://www.modelclub.gr/forums/index.php/topic,35060.msg674761.html#msg674761



 ::arrowred:: Οι βρικόλακες μαζεύονται κατά τις 10 για να πιάσουν στασίδι-τραπέζι και να αυτό-μαστιγωθούν  :mrgreen: :mrgreen:.

 ::arrowred:: Οι πρώτοι έρχονται κατά τις 11, το κύριο σώμα λίγο μετά τις 12 και οι μερακλήδες-αργοπορημένοι κατά τη 1 για να ''τσιμπήσουν'' και τίποτα (εκτός από κιτ που τσιμπάνε δηλαδή έτσι και αλλιώς  :mrgreen: :mrgreen:) από εκλεκτούς μεζέδες που διαθέτει το μαγαζί για την λιγούρα.




 ::arrowred:: Οι καπνίζοντες κάθονται έξω , όσοι δεν αντέχουν το κρύο μέσα που είναι πιο ζεστά!

 ::sprechende_015:: Όσοι πιστοί προσέλθετε, εορτάζοντες και καινούργιοι φέρνουν γλυκά...  ::glossa::  ::glossa::

 ::arrowred:: Μαζί με τον καφέ το κατάστημα φέρνει και ωραιότατο κέικ. Όσοι αργήσετε δεν βλέπω να βρίσκετε. :mrgreen: :mrgreen:


Aλέξανδρος Μαρίνος
FB: AlexSMT
Instagram:alexscalemodeltherapy

Αποσυνδεδεμένος Blitz-X

  • ΜΑΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 8211
  • Age: 52
  • Τόπος: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  • ΤΟ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΧΑΡΙΝ ΕΧΕΙ
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 14, 2019, 06:44:20 μμ »
Παρών :!:

 ::salut:: ::salut:: ::salut::
 ΜΦΧ

Αποσυνδεδεμένος Blackbeard

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 788
    • modeldisplaycases
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 14, 2019, 07:55:07 μμ »
Παρών κι εγώ, αλλά στο πιό κάτω καφέ. Ετσι για να σας την σπάσω, που δεν με κάνετε παρέα. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Θα σας δείξω εγώ... να μάθετε... ::baby007:: ::baby007:: ::baby007::

Αποσυνδεδεμένος Ernst Barkman

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2924
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 14, 2019, 08:11:56 μμ »
Παρών κι εγώ, αλλά στο πιό κάτω καφέ. Ετσι για να σας την σπάσω, που δεν με κάνετε παρέα. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:...

Ντάξει,σ'έχουμε ψιλοβαρεθεί (χωρίς παρεξήγηση) αλλά είμαστε ευγενικοί και δεν στο λέμε...   :mrgreen: ::glossa:: :D

Εγώ απών αυτή τη φορά guys αλλά αν αλλάξει κάτι,θα ενημερώσω  :wink: ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Blackbeard

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 788
    • modeldisplaycases
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 14, 2019, 09:01:24 μμ »
Ντάξει,σ'έχουμε ψιλοβαρεθεί (χωρίς παρεξήγηση) αλλά είμαστε ευγενικοί και δεν στο λέμε...   :mrgreen: ::glossa:: :D

Η αλήθεια είναι οτι η παρέα μας έχει περίσσεια ευγένειας, πέρα από περίσσεια όρεξης για φαγητό και τσίπουρα  ::lol18:: ::lol18:: ::lol18::



Αποσυνδεδεμένος alex83

  • IPMS HELLAS 1315
  • MC crew
  • Scale 1/35
  • *****
  • Μηνύματα: 2808
  • Age: 40
  • Τόπος: Aθηνα
  • Fail to prepare is prepare to fail...
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 14, 2019, 09:53:27 μμ »
Δεν ξέρω αν το προσέξατε....αλλά ''είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Εγώ αυτή τη φορά ούτε μπουγάδα έχω ούτε άλλες υποχρεώσεις, οπότε θα κατέβω! ::glossa:: ::glossa:: ::glossa::
Aλέξανδρος Μαρίνος
FB: AlexSMT
Instagram:alexscalemodeltherapy

Αποσυνδεδεμένος sotiris

  • Aρχικατής Πρωτοσύγγελος και Πάπας
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3013
  • Age: 40
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
  • Μέσ'το άρμα θα καούμε!
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 14, 2019, 11:41:46 μμ »
Νομίζω το πιο κατω καφε  μαζευει ομορφοτερες κορασιδες και λιγοτερο ιντελεκτουελ ξιπασμένες απο αυτες που πανε στην Σουσουραδα

Αποσυνδεδεμένος Blitz-X

  • ΜΑΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 8211
  • Age: 52
  • Τόπος: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  • ΤΟ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΧΑΡΙΝ ΕΧΕΙ
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 12:39:55 πμ »
Νομίζω το πιο κατω καφε  μαζευει ομορφοτερες κορασιδες και λιγοτερο ιντελεκτουελ ξιπασμένες απο αυτες που πανε στην Σουσουραδα
Κόβει το μάτι σου παπάτζα :wink: :mrgreen:

 ::salut:: ::salut:: ::salut::
 ΜΦΧ

Αποσυνδεδεμένος dive

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5355
  • Age: 46
  • Τόπος: Πειραιάς
  • Βελετάς Δημήτριος - Γεννημένος λάθος εποχή
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 01:01:49 μμ »
Βρε σωτήρη.....παλι με κορασίδες ασχολεισαι.?????
δεν τις λυπασαι... μεγαλωσες.....βρες κανενα ΜΙΛΦ να παιξεις... γιατι τα κορασια... θα σε βαλουν κατω και θα σε πλακωσουν στα "παρατα μας ρε μπαρμπα" και θα ξενερωσεις...  :mrgreen: :mrgreen:

περιορισου στα μιλφακια..... εκει ειναι το μελλον..  :mrgreen: :mrgreen: ::glossa::

απων σε συναντηση... αλλα ειναι το πευμα μου κοντα σας. ...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I WALK THE PATH OF THE DARK SIDE

Αποσυνδεδεμένος Ernst Barkman

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2924
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 02:12:45 μμ »
Η αλήθεια είναι οτι η παρέα μας έχει περίσσεια ευγένειας, πέρα από περίσσεια όρεξης για φαγητό και τσίπουρα  ::lol18:: ::lol18:: ::lol18::

 ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18::

Να είμαστε καλά,έρχεται και Τσικνοπέμπτη.Πρέπει να κρατήσουμε χώρο!  :D

Νομίζω το πιο κατω καφε  μαζευει ομορφοτερες κορασιδες και λιγοτερο ιντελεκτουελ ξιπασμένες απο αυτες που πανε στην Σουσουραδα

Το κάτω καφέ ξεκίνησε σαν wine bar την εποχή που ακόμα το Lure ήταν ανοιχτό.Τότε το είχα επισκεφτεί μια φορά βράδυ για ένα χαλαρό ποτάκι.Εκεί να έβλεπες ξιπασιά (υπάρχει τέτοια λέξη;  :mrgreen: ) και "δήθεν".Μάλλον όμως έφαγαν το μούτρα τους (ή άλλαξε η διεύθυνση) και...ίσιωσαν.  :wink:

Δεν ξέρω αν το προσέξατε....αλλά ''είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Πάντα!Προσπαθούμε σκληρά για να το πετύχουμε.  ::lol18:: :D

Αποσυνδεδεμένος Blitz-X

  • ΜΑΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 8211
  • Age: 52
  • Τόπος: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  • ΤΟ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΧΑΡΙΝ ΕΧΕΙ
Απ: Συνάντηση Αττικής, Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 16, 2019, 08:35:38 πμ »
...
Πάντα!Προσπαθούμε σκληρά για να το πετύχουμε.  ::lol18:: :D
Υγεία, καλή καρδιά και ζουμί από λάχανο...

 ::salut:: ::salut:: ::salut::
 ΜΦΧ

Tags: