ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ > Members campaigns

45 χρόνια από τον Πόλεμο του Yom Kippur

<< < (2/7) > >>

gtdeath13:
Βρήκα κι εγώ με τι θα ασχοληθώ, δεν έχω καταλήξει ακόμα αν θα γίνει Αιγυπτιακό:

 

ή Συριακό:

   



midasIDF:
Εδώ είμαι κι εγώ!


gtdeath13:

--- Παράθεση από: midasIDF στις Μάρτιος 25, 2018, 01:12:56 πμ ---Εδώ είμαι κι εγώ!


--- Τέλος παράθεσης ---

Μπα, και που το βρήκες;  ::glossa:: ::glossa::

midasIDF:
Θα το πάρω!  :D

HEL(las):
Η δικη μου συμμετοχη αφορα το MiG-21MF της Academy στην 1/48, στο οποιο προσθεσα pe της eduard και μια καρτελα σηματων για τα αιγυπτιακα εθνοσημα (παρεπιπτοντως αν καποιος γνωριζει κατι για την καρτελα θα ημουν ευγνωμων, μου εχει ερθει χωρις οδηγιες απ το ebay).


Το κιτ ειναι κατι παραπανω απο value for money, δεν χρειαζονταν καν τα pe τελικα, η λεπτομερεια του κοκπιτ ειναι παρα πολυ καλη, οπως επισης και οι εφρμογες του !
Η κατασκευη αρχισε στα τελειωματα του προηγουμενου members campaign Six-Day war ! Σιγουρα θα γινει αιγυπτιακο, ακομα ειμαι σε εσωτερικη αναζητηση της παραλλαγης :idea:

Μεχρι τωρα, εχω κλεισει την ατρακτο και μπηκαν και οι πτερυγες , αξιοσημειωτη ειναι η ελαχιστη χρηση στοκου. Το χρωμα του κοκπιτ ειναι μια μιξη Η26 + Χ4 με λιγες σταγονες ασπρο προσπαθωντας να ταιριαξει στο χρωμα των pe. Ισως βγηκε λιγο πιο σκουρο.. φυσικα χρησιμοποιηθηκε αρκετο βαρος , γιατι δεν την ξαναπαταμε   ::eusa_naughty:: και μπηκε επενδυση απο αλουμινοφυλλο στην εξαγωγη του κινητηρα με τις απαραιτητες καπνιες πανω στο πρασινο του χωρου εκει..
     


Spoiler (hover to show)τωρα βεβαια εδω μεσα μεταξυ αρματαδων , τί να καταλαβετε απο την χαρα καποιου αεροπλανα για τις εφαρμογες ??? ::salut::

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση