ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ > Members campaigns

45 χρόνια από τον Πόλεμο του Yom Kippur

(1/7) > >>

gtdeath13:
Θεματολογία Αεροπορικά και Αρματικά οποιαδήποτε κλίμακα.

Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να φέρουν διακριτικά και βάψιμο με τα οποία συμμετείχαν στην σύγκρουση.

Ξεκινημένα γίνονται δεκτά αρκεί να μην έχουν βαφτεί, ασταρωμένα δεκτά.

Χρονική διάρκεια μέχρι τις 20/10/18.

Μπορείτε να συμμετάσχετε με όσα μοντέλα θέλετε. Η δήλωση των μοντέλων στο παρών topic δεν είναι δεσμευτική, ξεκινάτε ότι θέλετε όποτε θέλετε αρκεί να τελειώσει μέσα στα χρονιά όρια του GB και φυσικά να πληρεί τις προδιαγραφές για να μπορεί να συμμετάσχει.

Απαραίτητη η αναλυτική παρουσίαση των κατασκευών με έμφαση στα όποια προβλήματα και φυσικά πάντα η καλή διάθεση και το χιούμορ. Σπαμ ιστορικού τύπου ευπρόσδεκτα όπως και οι σχετικές συζητήσεις-κόντρες στα όρια πάντα της πολιτισμένης επικοινωνίας. Τρολάρισμα επί γνωστών-αγνώστων θεωρώ πως επιβάλλεται...

ΥΓ: Ψηφοφορία για το καλύτερο μοντέλο δε θα γίνει.

Ernst Barkman:
Sorry παίδες,έγραψα ένα ωραιότατο κατεβατό για την ιστορία του άρματος και για το κιτ το οποίο απλά εξαφανίστηκε γιατί "Συνέβη κάποιο σφάλμα".Δυστυχώς δεν έχω τα κουράγια για να το ξαναγράψω.Λοιπόν αυτό είναι το κιτ

αυτό το εξτραδάκι του

κι όποιος φίλος διαθέτει το κιτ με τις ερπύστριες κομμάτι-κομμάτι της AFV και θέλει το το αποχωριστεί σε λογική τιμή,ας μου στείλει π.μ.H συναρμολόγηση ξεκίνησε,καλή μας συνέχεια.

Blitz-X:
Ξεκίνησα κι εγώ σιγά σιγά :mrgreen:

::salut:: ::salut:: ::salut::
 ΜΦΧ

leopard:

--- Παράθεση από: Blitz-X στις Μάρτιος 22, 2018, 01:04:42 πμ ---Ξεκίνησα κι εγώ σιγά σιγά :mrgreen:

ΜΦΧ

--- Τέλος παράθεσης ---
Το κιτ είναι εξαιρετικό!!!
Προσοχή μόνο στην ένωση του μπροστινού κομματιού με το υπόλοιπο πήγμα.
 ::salut::

Blitz-X:

--- Παράθεση από: leopard στις Μάρτιος 22, 2018, 10:20:32 πμ ---Το κιτ είναι εξαιρετικό!!!
Προσοχή μόνο στην ένωση του μπροστινού κομματιού με το υπόλοιπο πήγμα.
 ::salut::

--- Τέλος παράθεσης ---
Ευχαριστώ για το info Φάνη. Το διαπίστωσα ήδη κατά το dry fit, ότι θα χρειαστεί... πειθώ για να κάτσει σωστά
 :twisted:
Στο χώρο του πληρώματος λείπουν λεπτομέρειες και δυστυχώς το PE set της Eduard έχει καταργηθεί και είναι άφαντο. Οπότε, αναγκαστικά θα τις σκρατσάρω, καθώς είναι σε κοινή θέα. Ευτυχώς δεν είναι πολλά πράγματα :roll:

ΜΦΧ

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση