ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ > Members campaigns

The Lazarus Project GB

<< < (2/17) > >>

bloden:
Καλημερα.
Πολυ καλη ιδεα και ενα καλο κινητρο για να τελειωσω επιτελους παρατημενα μοντελα μου.
Εγω  για αρχη θα τελειωσω αυτο...

http://www.modelclub.gr/forums/index.php/topic,26937.0.html

 ::salut:: ::salut::

arcadios:

--- Παράθεση από: leopard στις Νοέμβριος 14, 2015, 08:03:17 πμ ---Οι ερπύστριες τί είναι;

--- Τέλος παράθεσης ---

AFV   T84E1 κομμάτι κομμάτι .  Ελπίζω να μην διαλυθούν όταν πάω να τα βάλω.

giwrgosd:

--- Παράθεση από: leopard στις Νοέμβριος 14, 2015, 08:03:17 πμ ---Οι ερπύστριες τί είναι;

--- Τέλος παράθεσης ---
Αν και ασχολούμαι με αεροπλάνα κυρίως και δεν τα ξέρω καλά αυτά, νομίζω είναι αυτά τα μεταλλικά πράγματα πάνω στα οποία έρπει το άρμα. Νομίζω ότι από 'κει πήραν και την ονομασία.  :mrgreen: ::glossa:: :wink:
 ::salut::

DJ ANAS:
Guten Tag απο την Νυρεμβεργη.Εγω διαλεξα δυο θεματα παλια που εδω και χρονια περιμενουν τον μαστορα τους.Το πρωτο ειναι της Ιταλερι το Μ36 και το δευτερο το Kpfw.38(t)Ausf.B Panzerbefehlwagen Tristar.





Σαν κιτ εχει πολλα λαθη και θελει δουλεια στο σκαφος για να γινει σωστο Μ4Α3 και στον πυργο το ιδιο.Οτι μπορεσα τοτε διορθωσα η συμπληρωσα με αποτελεσμα σηνεχεια απο εδω και τωρα.
Το κιτ της Tristar εχει προχορησει πολυ και με την βαση του.Το δεντρο ειναι εποξικος στοκος σκαλισμενος και τα φυλλα χαρτινα .Εδω θα συνεχισω με της ερπυστριες..... ::salut::









Καλη μας αρχη σε ολους :wink:
Τασος ::salut::

Blitz-X:
Τασούλη αναμένουμε τη συνέχεια στους... Λαζάρους σου. Οι κατασκευές σου πάντα αποτελούν έμπνευση και παρότρυνση για μάς , να πιάνουμε κάνα κοπίδι και να προσπαθούμε για το καλύτερο :wink:

 ::salut:: ::salut:: ::salut::
 ΜΦΧ

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση