Αποστολέας Θέμα: Δεν ειναι super ουτε κ απλο δεν ειναι ουτε 35...ειναι SouKouMou (Su-27SKM) 1/48  (Αναγνώστηκε 7800 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
οπως λεω κ στον τιτλο...δεν ειναι απλο δεν ειναι σουπερ...δεν ειναι κ 35αρη...ειναι το SU-27SKM...θα μου πεις τωρα..."καλα χαιρετισματα"...οχι ::eusa_naughty:: ειναι οτι λεω... για οποιον αρεσκετε στα διαβασματα http://www.knaapo.ru/eng/about/knaapo_aircraft/su27SKM.wbp εδω εχει μπολικο πραμα για το τι ειναι το ΣουΚουΜου....εχει κ ωραιες φωτο κ ωραιο βιντεο....με 2 λογια θα φτιαξω αυτο...!!!!(κ ευτυχως που ειδα το βιντεακι γιατι εχει κ TVC δηλ κατευθηνομενης ωσης ακροφυσια...)
Click to see the original size.

ευχαριστιες στον υποφαινομενο gtdeath13 για τα καλουδια που μου παραχωρησε καθως επισης στον nikosmeta για τις χαλκομανιες που ειπε οτι θα...μου δωσει... :mrgreen: :mrgreen:(σε καλοπιανω τωρα νικολαε.... ::glossa:: ::glossa::)εις αναμονην για νεοτερα ταχυστα.....

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος babi_rg

  • Μπάμπης
  • Scale 1/72
  • *
  • Μηνύματα: 272
  • Age: 44
  • Τόπος: Ανδραβίδα-Θεσ/νικη
  • 117cw phantom phlyers.
Πολυ καλο θεματακι.Καλη αρχη στο ΣουΚουΜου. :mrgreen: :mrgreen:

Αποσυνδεδεμένος nikosmeta

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2343
  • Age: 47
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Ορέστη καλή αρχή σου εύχομαι. Το αεροσκάφος είναι θεματάρα.

Όσον αφορά για τις χαλκομανίες δικές από τώρα ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΣ (και το 305 έχω και τα σήματα της ΚΝΑΑPO και μάλλον και των αεραγωγών)  :lol: :lol: :lol:.

Α και μπορεί και να έχω και τα χρώματα σε ΑΚΑΝ :wink: ::salut::

Αποσυνδεδεμένος HARTMANN7

  • Moderator
  • Scale 1/35
  • *****
  • Μηνύματα: 2333
  • Age: 38
  • Τόπος: Αθήνα
  • In Cats We Trust
Ε τώρα τι να πώ......
Και εσύ αυτομόλησες!!!Πήγες προς την Κόκκινη πλευρά!!!!
Παράτησες τον ΓΑΤΟ για τις ρητίνες των Ρώσσων!!!!Αίσχος κ. Πρόεδρε!! ::glossa:: ::glossa::

Φαίνεται όμως το καταραμένο οτι θα γίνει ωραίο ρε Ορέστη!!Βασικά θα γίνει δεν φαίνεται μόνο!!! :wink: :wink:
Γιώργος Γιαννόπουλος.
IPMS 1282

Αποσυνδεδεμένος dionisis79

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1444
  • Age: 44
  • Τόπος: ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • IPMS 1317 Λέσχη Μοντελιστών Καρδίτσας!!!!!
καλή αρχή με το ρωσάκι και άσε τους φιλόζωους να χτυπιούνται  ::glossa:: ::glossa:: ::glossa:: . Καλό κουράγιο σε ένα πολύ ωραίο θέμα .

Αποσυνδεδεμένος bill-larisa

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1586
  • Age: 47
  • Τόπος: Λαρισα
Ονειροοοοοοοοοοοοοοοοο το θεμα ονειροοοο ,,,δωσε πραμα στο λαο.  ::salut::

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
Ορέστη καλή αρχή σου εύχομαι. Το αεροσκάφος είναι θεματάρα.

Όσον αφορά για τις χαλκομανίες δικές από τώρα ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΣ (και το 305 έχω και τα σήματα της ΚΝΑΑPO και μάλλον και των αεραγωγών)  :lol: :lol: :lol:.

Α και μπορεί και να έχω και τα χρώματα σε ΑΚΑΝ :wink: ::salut::

με σκλαβωνεις.... :oops: :oops:(κ παραληλα με βγαζεις απο τον κοπο να τις φτιαξω στο κομπιουτερ :mrgreen:)
Ε τώρα τι να πώ......
Και εσύ αυτομόλησες!!!Πήγες προς την Κόκκινη πλευρά!!!!
Παράτησες τον ΓΑΤΟ για τις ρητίνες των Ρώσσων!!!!Αίσχος κ. Πρόεδρε!! ::glossa:: ::glossa::

Φαίνεται όμως το καταραμένο οτι θα γίνει ωραίο ρε Ορέστη!!Βασικά θα γίνει δεν φαίνεται μόνο!!! :wink: :wink:

 ::eusa_naughty::οοοχι δεν τον παρατησα...απλα επειξα με τα κουνελια κ θελω κανα ρωσακι.... :wink: :mrgreen:(φιλε συγνωμη αλλα εχω παθει πλακα απο την 1η στιγμη με αυτην την καμουφλα...)

καλή αρχή με το ρωσάκι και άσε τους φιλόζωους να χτυπιούνται  ::glossa:: ::glossa:: ::glossa:: . Καλό κουράγιο σε ένα πολύ ωραίο θέμα .

δεν λεω καλα τα γατακια....αλλα με την ωρα τους θα τα κανω κουνελακια.... :mrgreen: ::glossa:: babi-rg k bill-larisa  σας ευχαριστω κ θα βαλω τα δυνατα μου (κ οχι ξεπετα σαν το προιγουμενο) να γινει οπως του αξιζει...
στα δικα μας τωρα οι ρωσοι εχουν μυαλο που ειναι πολυ μπροστα...σου λενε..."δεν θες απλο 27? οκ niet problem...δωσε κατι παραπανω κ παρε λοιπον ενα SouKouMou με αναβαθμησμενο κοκπιτ αλλο ρανταρ οπλικα συστημα δυνατοτητα ανεφοδιασμου στον αερα (αν γουσταρεις να πετας πολυ ωρα)το ΙR δεξια κ οχι κεντρο (να βλεπει κ λιγο ο πιλοτος βρε παιδι μου...) μεγαλητερη ποικιλια στα οπλα (να εισαι κ τσαμπουκας μεγαλος...) παρε κ κατευθηνωμενη ωση να κανεις τσαλιμια στον αερα...παρε κ μια παραλλαγη να παθαινουν ολοι ενα κατι οταν σε βλεπουν...αλλα δεν παιρνεις 35αρη γιατι εκεινο ειναι πιο ακριβο..."αυτα λοιπον μοντελιστικα εχουν ως εξεις.... καινουργια μουρη (ιδια με το 35) αλλα τον παλιο κωνο ρανταρ...(αφου φοραει το παλιο αναβαθμισμενο ηλεκτρονικα) κ διαφορετικα ακροφυσια...βασικα ιδια ειναι απλα τι εχουν κανει εδω. στο 37 (αυτο με τα καναρτ) κοτσαρισαν τα καινουργια ακροφυσια οπως να'ναι με αποτελεσμα να φαινεται ο μηχανισμος κινησεως τους...στο SouKouMou κ στο 35 ειπαν να το κανουν πιο ομορφο (πιο ευρωπαικο στυλ) κ εβαλαν 2 δαχτυλιδια κ καλυψαν απλα τον μηχανισμο...να πω εδω οτι τα ακροφυσια στους κινητηρες τους απο καπου ειδα οτι οχι μονο απλα ανοιγουν κ κλεινουν αλλα προεκτεινονται κ ελαχιστα προς τα εξω οταν εχουν 100% στοιχεια. ετσι λοιπον κανουν κ οι ρητυνες της AIRES οσο κ εαν φαινονται διαφορετικοι στο ματι. ενα αλλο που ειδα ειναι οτι παιζει κ το φαινομενο F-14 αρκετες φορες δηλ ενας ανοιχτος ενας κλειστος...(σπανιο αλλα το ειδα κ αυτο σε φωτο κ μαλιστα σε 37...) το κιτ το γνωστο ΑΚΑ κ μια φωτο απο τα καλουδια
Click to see the original size.
 οπως βλεπεται η καινουργια μουρη μας λυνει τα χερια απο μετατροπες αλλα θελει μικροχειρουργικη επεμβαση να κατσει σωστα.....ασε που ο κινεζος(αυτο το κομματι ειναι μαστερ κινεζου) οκ την εφτιαξε σωστα....την ριμαδα την καλυπτρα????γιατι ρε φιλε δινεις τον κατω μεταλικο της σκελετο μασιφ???? τι θα κανω εγω? :evil: :evil: τες πα....απο αυριο θα μπει χειροργειο κ βλεπουμε...(α...κοκπιτ κ λοιπα καλουδια ρητυνης οπως στο 27 της ξεπετας)

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος nikosmeta

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2343
  • Age: 47
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Προχώρα σε ακολουθούμε με ενδιαφέρον γιατί έχω στα υπόψιν αυτό:




Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
Προχώρα σε ακολουθούμε με ενδιαφέρον γιατί έχω στα υπόψιν αυτό:




μμμμμ κ'αλλο ωραιο SouKouMou...ειναι πολλα τελικα...(τις διαφορες τις εγραψα....ωσονουπο τα νεοτερα)

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος AETOC69

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 672
  • Τόπος: ΕΛΛΑΣ
  • OLYMPOS TANGO 4
Ορέστη εχεις ανοιξει πολυ ενδιαφερον θεμα !! :wink:
Καλη συνεχεια στην Ρωσιδα σου !!!! ::salut::
Spoiler (hover to show)
FLY LOW HIT HARD ..... WITH THE RIGHT STUFF

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
εδω ειμαι. δεν καθομε...απλα το παω σιγα προσεχτικα  κ με πολλα μετρηματα. λοιπον...ωραιο το κομματι της νεας μουρης αλλα....αντε γεια....δεν ξερω τι μετρα πηρε ο κινεζος απο οσο εχω δει κ ψαξει το σετ της wolfpack για το 35-37 τα εχει ολα κ μαλλον το κοκπιτ που δινει μπαινει. τωρα εαν παρετε σκετο το κομματι απο την φρου φρου μοντελς( ή κατι τετοιο ) θα μπειτε σε περιπετειες...το κοκπιτ της ακα μπαινει μεχρι την μεση το δε αλλο που εχω δεν μαπινει καθολου...
Click to see the original size. Click to see the original size.
τωρα θα δω τι θα κανω. ή θα κοψω μονο οτι χρειαζομαι απο την μουρη κ θα την κολλησω ή θα κανω σκρατσιες για το ΙR κ τον σωληνα ανεφοδιασμου. επισης μια 1η προσπαθεια να κανω τον πινακα
ο κανονικος Click to see the original size.

κ η δικη μου εκδοχη (ακομα φτιαχνετε) Click to see the original size.

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
OTAN EXEIΣ ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΟ OΙΣΤΡΟ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ελεγε μια παλια ινδιανικη παριμοια κ εγω την ακολουθησα σημερα. εν αρχη ειναι...η διαμορφωση
Click to see the original size.
μετα σειρα εχει το σφαξιμο.....
Click to see the original size.
κ τελικα το οτι καναμε...(ωρε μανα μου θελει στοκο....ουουουου ::eusa_whistle:: ::violent1:: ::angel_evil::)
Click to see the original size. Click to see the original size.

k εκανα κ τον πινακα.....
Click to see the original size.

σχολια βρισιδια προτασεις ΤΩΡΑ που δεν εχω κολλησει τιποτα ακομα.... :mrgreen:

(ναι ξερω...σας εβγαλα τα ματια με τον πινακα.... ::glossa:: :mrgreen:)

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος dionisis79

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1444
  • Age: 44
  • Τόπος: ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • IPMS 1317 Λέσχη Μοντελιστών Καρδίτσας!!!!!
Μόνο κουράγιο μπορώ να ευχηθώ με το στοκάρισμα του κώνου ! Ναι η ινδιάνικη παροιμία ισχύει ... Μια χαρά σε βρίσκω μέχρι τώρα . Ο πίνακας δεν πολυφαίνεται και δεν μπορώ να πω τη γνώμη μου

Αποσυνδεδεμένος nikosmeta

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2343
  • Age: 47
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Όταν πιάνει κάποιος τέτοια θέματα δεν μπορεί να περιμένει να είναι εύκολα. Οπότε όχι δεν σε λυπάμαι αλλά σε παρακολουθώ με ενδιαφέρον γιατί εχω να τραβήξω ακριβως τα ίδια και εγώ. Ειμαι σίγουρος ότι θα βγει μια χαρά. Προχωρά ακάθεκτος το στοκαρισμα δεν είναι τίποτα μπροστά στην απόφαση του σφαξιματος......

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
μιας κ η χθεσινη φωτο του πινακα ηταν για αλλιθορους οριστε μια καλυτερη....κ περιμενω γνωμες....(οκ ισως μπορουσα κ λιγο καλυτερα)
Click to see the original size.

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος trelas3

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2906
  • Age: 50
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Αthanasiadis George
αντε αφησαμε τα λαγουδακια και πιασαμε τα ρωσιδακια !!!!!! :mrgreen:

Αποσυνδεδεμένος nikosmeta

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2343
  • Age: 47
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Μια χαρά σε βρίσκω :wink: ::salut::

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
αντε αφησαμε τα λαγουδακια και πιασαμε τα ρωσιδακια !!!!!! :mrgreen:

 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ::glossa:: ::glossa::

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος PanPan

  • Παναγιώτης :)
  • Moderator
  • Scale 1/35
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Age: 32
  • Τόπος: Αθήνα
  • xtracolor!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μια χαρά είναι το πιλοτήριο! Ίσως να είναι αρκετοί οι κόκκινοι και οι κίτρινοι διακόπτες, αν και στα ρώσικα πιλοτήρια δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει ::salut::

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
Μια χαρά είναι το πιλοτήριο! Ίσως να είναι αρκετοί οι κόκκινοι και οι κίτρινοι διακόπτες, αν και στα ρώσικα πιλοτήρια δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει ::salut::

ουτε εγω...απλα δινω φως στο κοκπιτ....ματικο εφε....(τι ειπα παλι ο γλωσσοπλαστης.... ::glossa::)

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
λοιπον...καπου στον δρομο το καμματι που προσπαθουσα να προσαρμοσω στην ρωσσιδα μου εχασε καποια χιλιοστα...με αποτελεσμα αυτο...
Click to see the original size.
ετσι λοιπον νεο κομματι.....
Click to see the original size.

o ταχυτροχος εν δραση για να παρουμε τελικα μονο το πανω μερος
Click to see the original size.
νεα σφαξιματα κ νεες προσαρμογες οπου μαλλον φαινεται τι θελω να κανω τελικα....
Click to see the original size.

πειτε οτι θελετε εχεται δικιο.... :mrgreen: :mrgreen: ::glossa:: ::glossa::

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
δεν θα πω πολλα. απλα μου την εδωσε με την προσπαθεια για οσο μικροτερο σφαξιμο κ ετσι εκανα οτι επρεπε απο την αρχη...
Click to see the original size.
οκ δεν ειναι απλο αλλα ερχεται....(θελει λιγο ανοιγμα τα φτερα του στο τελειωμα για να ταιριαξει με την ατρακτο που ευκολα γινετε με ζεστο νερο...) το κοκπιτ που ειχα δεν εμπαινε με τιποτα οποτε εφτιαξα το μαμα απο την αρχη. κοψε ραψε να το φερω να μπαινει μεσα σε μια μπανιερα που ηταν για αλλο τελικα...τα καταφερα. μετα με 4 προσπαθειες καταφερα να φτιαξω κ την νεα καλυπτρα κ εκανα κ ενα (απο τα πολλα... :twisted:) τελικο dry fit στο μπροστινο κομματι του ΣΟΥΚΟΥΜΟΥ πριν την τελικη κολληση....παρτε φωτο στην σειρα κ οπως παντα σχολια σχολιανα κκλπ κλπ δεκτα...
Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.
προσοχη στην μπανιερα...οσο κ εαν το φας το περισευμα καλα εχει θεμα....
Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.
μου την δινει αυτη η καθετη φωτο που ενω την εχω φτιαξει δεν εθελει να βγει αλλιως.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Αποσυνδεδεμένος c.nemo

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 4824
  • Age: 51
  • Τόπος: Κερκυρα ...Τόπος των απήδαλων πλοίων των Φαιακων.
  • σταμάτης άνθης
Το έφερες γατόνι!!!Μπράβο σου ,καλή συνέχεια!

"Νίκησα; Νικήθηκα; Τούτο μονάχα ξέρω: είμαι γεμάτος πληγές και στέκομαι όρθιος."
Ν. Καζαντζάκης, 1883-1957

Αποσυνδεδεμένος nikosmeta

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2343
  • Age: 47
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Προχώρα μια χαρά το δαμάζεις το θηρίο :wink: ::salut:: ::salut:: ::salut::

Αποσυνδεδεμένος ARMED AND READY

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 821
  • Age: 53
  • Τόπος: ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
  • ΕΔΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ.....(ορεστης π.)
ημουν ετοιμος να πιασω κανα φαντασμα ή κανα γερακι....αλλα τελικα μαλλον παει καλα...απο στοκο δεν ξερω ακομα μετα τις τελικες κολλησεις. συντομα νεοτερα....(εχω παρει φορα..... ::glossa:: ::glossa::)

"ΜΟΝΤΕΛΑ"-ΚΥΝΗΓΙ-ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ-Α/ΦΗ

Tags: su-27 skm