Αποστολέας Θέμα: Star Wars Darth Vaders Tie Fighter AMT - Tie Fighter BCI  (Αναγνώστηκε 4310 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος manos68

  • Scale 1/72
  • *
  • Μηνύματα: 201
  • Τόπος: Αθήνα
  • modelclub.gr
Απ: Star Wars Darth Vaders Tie Fighter AMT - Tie Fighter BCI
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 02, 2013, 08:07:19 μμ »
Σταμάτη , Κώστα ευχαριστώ για τα καλά σας σχόλια το θέμα δεν είναι εάν θα ξεκινήσω κάτι καινούργιο αλλά τι θα δείξω ! Αυτήν την στιγμή είναι στο βαφείο κιτ ρητίνης που ξεκίνησα πριν πέντε μήνες και τώρα πλησιάζει στο τέλος και ελπίζω από την επόμενη εβδομάδα να αρχίσω να δημοσιεύω την κατασκευή του (πάει "καλά"), και άλλο ένα από ρητίνη και μέταλλο που έχω τελειώσει με δυσκόλεψε όσο κανένα άλλο , το αποτέλεσμα είναι ικανοποιητικό , αλλά όχι αυτό που θα ήθελα . Η γνώμη όλων σας για ποιο από τα δύο (το καλό ή το "άσχημο") θα με βοηθούσε πολύ! Και για να σας διευκολύνω

     

Καλή Ανάσταση .

Αποσυνδεδεμένος KWSTAS

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 4182
  • Age: 53
  • Τόπος: PERISTERI_ATHENS
  • There are no perfect models but we will keep tryin
Απ: Star Wars Darth Vaders Tie Fighter AMT - Tie Fighter BCI
« Απάντηση #26 στις: Μάιος 05, 2013, 02:54:27 πμ »
Εγώ πάλι δεν κατάλαβα. Το Galactica MKI είναι απ' ότι βλέπω το μοντέλο σου;
Και το άλλο είναι 2 τμήματα από το 2ο σκάφος;
Το Gal τι εταιρεία και κλίμακα;

Αποσυνδεδεμένος manos68

  • Scale 1/72
  • *
  • Μηνύματα: 201
  • Τόπος: Αθήνα
  • modelclub.gr
Απ: Star Wars Darth Vaders Tie Fighter AMT - Tie Fighter BCI
« Απάντηση #27 στις: Μάιος 07, 2013, 11:52:51 πμ »
Κώστα έχεις δίκιο το λάθος είναι δκό μου Στην βιασύνη μου  να παρουσιάσω  δύο νέα μοντέλα δημιούργσα σύγχιση και μπέρδεμα σε όσους παρακολουθούν το συγκεκριμένο τόπικ . Για να μην ξεφύγω από το θεμα του τόπικ ξεκινάω καινούργιο με θέμα το Βattlestar Galactica όπως πολύ σωστά κατάλαβες από την δεύτερη φωτογραφία και αργότερα θα παρουσιάσω το Eagle Transporter  της Warp μέρος του οποίου φαίνεται στην πρώτη φωτογραφία  Και πάλι απολογούμαι για την όποια σύγχιση προκάλεσα λόγω απειρίας μου στις δημοσιεύσεις που γίνονται στο φόρουμ  :oops:

Tags: