Αποστολέας Θέμα: KV-1 Trumpeteer 1/35  (Αναγνώστηκε 15646 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Κατάσκοπος

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1671
  • Age: 48
  • Τόπος: Καρδίτσα
  • The other Caveman
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #125 στις: Οκτώβριος 22, 2012, 08:46:12 μμ »
Συγχαρητήρια Γιώργο!


Μ. Μπέλλος

Αποσυνδεδεμένος gtdeath13

  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 10046
  • Τόπος: Boavista
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #126 στις: Οκτώβριος 22, 2012, 09:07:34 μμ »
Φιλαράκι να κοιτάω το μοντέλο σου με χόρταινε σα να κοιτάω 10 κιλά κοψίδια... Πολλά πολλά συγχαρητήρια, ελπίζω να τα πούμε σα πάνου μεριά...  ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Blitz-X

  • ΜΑΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 8219
  • Age: 52
  • Τόπος: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  • ΤΟ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΧΑΡΙΝ ΕΧΕΙ
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #127 στις: Οκτώβριος 22, 2012, 09:12:00 μμ »
Φιλαράκι να κοιτάω το μοντέλο σου με χόρταινε σα να κοιτάω 10 κιλά κοψίδια... Πολλά πολλά συγχαρητήρια, ελπίζω να τα πούμε σα πάνου μεριά...  ::salut::
x10

Θα κρατήσω επίσης το "σα πάνου μεριά" του Νίκου. Ξέρουμε ότι έχετε μεγάλα κοπάδια στη γύρω περιοχή και θα έρθουμε κάποια στιγμή να τα... λιγοστέψουμε... FLESHHHHHH :twisted: :mrgreen:

::salut:: ::salut:: ::salut::
ΜΦΧ

Αποσυνδεδεμένος leopard

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 13008
  • Τόπος: ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
  • GREEK POWER FOR EVER
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #128 στις: Οκτώβριος 22, 2012, 11:00:33 μμ »
x10

Θα κρατήσω επίσης το "σα πάνου μεριά" του Νίκου. Ξέρουμε ότι έχετε μεγάλα κοπάδια στη γύρω περιοχή και θα έρθουμε κάποια στιγμή να τα... λιγοστέψουμε... FLESHHHHHH :twisted: :mrgreen:

::salut:: ::salut:: ::salut::
ΜΦΧ
Σαν πάτε σα πάνου και σα πέρα να με πείτε να έρθου και εγώ...
 :mrgreen:

Αποσυνδεδεμένος Voroshilov

  • Moderator
  • Scale 1/35
  • *****
  • Μηνύματα: 3398
  • Age: 43
  • Τόπος: Ν.Φιλαδέλφεια
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #129 στις: Οκτώβριος 22, 2012, 11:44:19 μμ »
Γιώργη, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται!!!!
Συγχαρητήρια και πάντα τέτοια!!!!!
ψίτ, εσείς οι αποπάνω, κανονίστε να μειώσετε τον πληθυσμό των αιγοπροβάτων, στην επικράτεια...

Αποσυνδεδεμένος gtets

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1704
  • Age: 45
  • Τόπος: Καρδιτσα
  • Γιώργος Τέτσιος
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #130 στις: Οκτώβριος 23, 2012, 12:28:18 πμ »
Συγχαρητήρια Γιώργο για μία ακόμα φορά.Να είσαι καλά και να βρισκόμαστε γιατί πέρα από καλός μοντελιστής είσαι και φοβερός τύπος!!!Μπράβο για όλες σου τις προσπάθειες και για το κέφι σου.Φού ::salut::
Μα πώ και σε σένα ότι χάρηκα να "κρίνω" το μοντέλο σου ::salut::

Χρηστο να σαι καλα φιλε.Το οτι ανταποδιδω τα καλα σου λογια νομιζω οτι το καταλαβες και απο κοντα αλλα το γραφω κι εδω.Επιτελους σε γνωρισα και απο κοντα και ειλικρινα το χαρηκα πολυ.Το οτι τα μοντελα μου κριθηκαν και αρεσαν σε ανθρωπους σαν και σενα ειναι δικια μου τιμη.Ελπιζω να τα ξαναπουμε απο κοντα συντομα φιλε

Συγχαρητήρια Γιώργο!

Εσυ εχασες πολλα που δεν ηρθες φετος.Αλλα εισαι δικαιολογημενος γιατι εισαι φρεσκομπαμπας.Του χρονου θα σε τραβαω απο τα ποδια για να γνωρισεις ολη αυτη την τρελοπαρεα :wink:

Φιλαράκι να κοιτάω το μοντέλο σου με χόρταινε σα να κοιτάω 10 κιλά κοψίδια... Πολλά πολλά συγχαρητήρια, ελπίζω να τα πούμε σα πάνου μεριά...  ::salut::

Θες να μας πεις οτι χορταινεις μονο κοιτωντας τα παϊδακια? ::glossa:: ::glossa::Να σαι καλα φιλαρακι και νομιζω πως το χεις καταλαβει ποσο πολυ θα χαρω να σε δω κι εσενα και ολη την παρεα στα μερη μου.Τα υπολοιπα τα αναλαμβανω εγω :wink:

Αποσυνδεδεμένος gtets

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1704
  • Age: 45
  • Τόπος: Καρδιτσα
  • Γιώργος Τέτσιος
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #131 στις: Οκτώβριος 23, 2012, 12:56:46 πμ »
x10

Θα κρατήσω επίσης το "σα πάνου μεριά" του Νίκου. Ξέρουμε ότι έχετε μεγάλα κοπάδια στη γύρω περιοχή και θα έρθουμε κάποια στιγμή να τα... λιγοστέψουμε... FLESHHHHHH :twisted: :mrgreen:

::salut:: ::salut:: ::salut::
ΜΦΧ

Μανο σου βγαζω το καπελο δυο τρεις φορες που ετυχε να βρισκομαι μπροστα σε καποια σκηνικα.Και τιμησες το χρωμα της μπλουζας που φορουσες,αλλα και απεδειξες και τι ποιοτητας ανθρωποι ειναι οι μοντελιστες.Respect φιλαρακι.
Οσο για το αλλο μια αποφαση ειναι.Δεν χρειαζεται να περιμενετε μοντελιστικη αφορμη να ερθετε.Τα κοπαδια ειναι παντα ετοιμα και η χαρα θα ειναι το ιδιο μεγαλη οποτε και αν το αποφασισετε.FLESHHHHH λεμεεεε :mrgreen: :mrgreen:
Σαν πάτε σα πάνου και σα πέρα να με πείτε να έρθου και εγώ...
 :mrgreen:
Φανη τα μιλας τα Καρδιτσιωτικα σαν να μιλαω εγω Αγγλικα με καρδιτσιωτικη προφορα. ::glossa:: :mrgreen:Μεταξυ σουβλακιων και κοντοσουβλιων χρειαζεσαι εντατικα μαθηματα :wink:.Θα σε αναλαβουμε εγω κι ο gtdeath(Αν και δεν ειναι Καρδιτσιωτης αυτο το παιδι καθε φορα που με κοροιδευει στα καρδιτσιωτικα,τον θαυμαζω ::glossa::)

Γιώργη, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται!!!!
Συγχαρητήρια και πάντα τέτοια!!!!!
ψίτ, εσείς οι αποπάνω, κανονίστε να μειώσετε τον πληθυσμό των αιγοπροβάτων, στην επικράτεια...

Ορεστη να σαι καλα φιλαρακι.Επιτελους σε γνωρισα κι εσενα απο κοντα αλλα δυστυχως ουτε πολυ χρονο ειχαμε να αραξουμε,ουτε εκεινες τις μπυρες ηπιαμε,ουτε τα μοντελα σου ειδα.Ειλικρινα χαρηκα που σε γνωρισα και απο κοντα κι ελπιζω την επομενη φορα να εχουμε περισσοτερο χρονο γιατι σιγουρα εχουμε να πουμε πολλα.Κι επειδη σε ειδα λιγο ψηλο για τα κιλα σου που θα ελεγε κι ο Φου ::glossa:: :mrgreen:θα χρειαστουμε με τους ¨αποπανω¨ που λες λιγη βοηθεια στην οικολογικη καταστροφη της πανιδας του καμπου :wink:.

Να σαστε καλα ολοι.Μην απορειτε που ολοι οσοι ηρθαν απο μακρια(και οχι μονο απο την ελληνικη επικρατεια) περασαν τοσο καλα.Το κεφι και η ορεξη σας δεν αφηνει κανεναν χωρις να τον παρασυρει.Σας ευχαριστουμε ολους για τη φιλοξενια και ελπιζουμε να μας δωσετε την ευκαιρια να ανταποδωσουμε

Αποσυνδεδεμένος HFAISTOS

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1332
  • Age: 53
  • Τόπος: ΛΗΜΝΟΣ
  • Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ
Απ: KV-1 Trumpeteer 1/35
« Απάντηση #132 στις: Οκτώβριος 23, 2012, 01:52:49 μμ »
Γιωργη με τοσο χρυσο και ασημι σεκιουριτα χρειαζεσε να σε περπαταει συγχαρητηρια φιλε και καλη συνεχεια  ::salut::

Tags: KV-1