ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ > MODELCLUB Group Builds

Προταση για GB

<< < (2/111) > >>

Blitz-X:

--- Παράθεση από: leopard στις Οκτώβριος 05, 2011, 07:05:03 μμ ---Να κάνω και εγώ μία πρόταση :?:
Την κάνω λοιπόν και ας με βαράει μετά η διαχείριση...
 :mrgreen:

"Οχήματα Ε.Σ. & Ε.Φ. 1945-2012"

Ουφ την έκανα και ξαλάφρωσα...
 :mrgreen:

--- Τέλος παράθεσης ---
x100000 εις την ν

Και δεδομένου ότι λέει "οχήματα" παίζουν τα πάντα (ότι κυλάει στο έδαφος :mrgreen:)...

Spoiler (hover to show)Εν τω μεταξύ έχω την κάτωθι απορία: συνήθως δεν διοργανώνονται ταυτόχρονα ένα ξεχωριστό αεροπορικό και ένα ξεχωριστό επίγειο GB :?:
::salut:: ::salut:: ::salut::
ΜΦΧ

Corto:
Να προτείνω κι εγώ το θέμα Πρώτος Παγκόσμιος Πόλεμος;

Υπάρχουν μοντέλα για αεροσκάφη, άρματα, πλοία, φιγούρες - σίγουρα θα μας καλύπτει όλους... :D

arcadios:

--- Παράθεση από: Corto στις Οκτώβριος 05, 2011, 07:23:35 μμ ---Να προτείνω κι εγώ το θέμα Πρώτος Παγκόσμιος Πόλεμος;

Υπάρχουν μοντέλα για αεροσκάφη, άρματα, πλοία, φιγούρες - σίγουρα θα μας καλύπτει όλους... :D

--- Τέλος παράθεσης ---

+1 ::salut::

Χατζηδημητριου Δ:

--- Παράθεση --- Παράθεση από: Corto στις Σήμερα στις 07:23:35 μμ

Να προτείνω κι εγώ το θέμα Πρώτος Παγκόσμιος Πόλεμος;

+1 ::salut::
--- Τέλος παράθεσης ---

+1  ::salut:: ::salut::

Salonikios:

--- Παράθεση από: Χατζηδημητριου Δ στις Οκτώβριος 05, 2011, 07:21:06 μμ ---Εγω λεω να φτιαξουμε καμια φιγουρα να γελασει ο καθε πικραμενος.

--- Τέλος παράθεσης ---

εγώ είμαι μέσα  ::glossa:: ::glossa::

--- Παράθεση από: Corto στις Οκτώβριος 05, 2011, 07:23:35 μμ ---Να προτείνω κι εγώ το θέμα Πρώτος Παγκόσμιος Πόλεμος;

--- Τέλος παράθεσης ---

τώρα που έχω B' παγκοσμίου εσείς με τον Α΄θα ασχοληθείτε;  :( ::glossa::

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση