Αποστολέας Θέμα: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2  (Αναγνώστηκε 8898 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 01:17:28 μμ »
Νά' μαι και εγώ! Συμμετοχή με τα δύο Harrier της Airfix που είναι νέο καλούπι.



Σε γενικές γραμμές καλά τα νέα καλούπια, πραγματικά μεγάλο βήμα μπροστά από τις πανάρχαιες καταστάσεις που μας είχε συνηθίσει η Airfix. Πάντως δεν είναι και Tamiya, θέλουν στόκο και προσοχή στα κολλήματα ενώ κάποια σημεία είναι απράδεκτα όπως τα καλλύματα του ΣΠ που είναι απίστευτα χοντρά ενώ το αερόφρενο είναι αποδεκτό για την κλίμακα. Τέλος οι ΑΙΜ-9L θέλουν πολύυυυυυυ δουλειά για να δείξουν αξιοπρεπείς :evil: Στα δύο μισά της ατράκτου απαιτήθηκε αρκετή δύναμη για να κάτσουν σωστά



Να προσθέσω πως αν ξεκκινήσετε και τα δύο ταυτόχρονα προσέξτε, ΔΕΝ είνα ίδια, έχουν μικρές αλλά σαφείς διαφορές οπότε προσοχή.

Και τώρα είμαι εδώ και περιμένω να στεγνώσουν οι στόκοι.

Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος checkyour6

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 434
  • Age: 44
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
  • YOU 'RE GOING NOWHERE JERRY....
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 01:26:34 μμ »
Δυο ε!!!
Μπραβοοοο, παντως πιστευω οτι στο Harrier καλως αποδιδεται αυτος ο φορος τιμης στο GΒ, μιας και
αποσυρθηκε οριστικα απο βρετανικη υπηρεσια. Ζωη σε λογου μας ::pop::

Αν μετρησα καλα εχουμε 5 χαρριερια μαζι με τα 2 δικα σου, ναι?
ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΙΤ Α/ΦΩΝ. ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 4/2/15 ->
http://www.modelclub.gr/market/index.php?page=user&action=pub_profile&id=167

Αποσυνδεδεμένος staticjim

  • 3 Birds sitting ......
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1277
  • Τόπος: UK , Manchester
  • Sotiropoulos Dimitris
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 01:39:01 μμ »
Καλη συνεχεια ζωρζ πραγματικα ειναι μαναρια τα ερφριξ πηρα το FA.2 και μετανιωσα που το ειχα παρει και σε Xtrakit γιατι το εξτρα ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ !

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 01:47:51 μμ »
Καλη συνεχεια ζωρζ πραγματικα ειναι μαναρια τα ερφριξ πηρα το FA.2 και μετανιωσα που το ειχα παρει και σε Xtrakit γιατι το εξτρα ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ !
Nαι, είχα και εγώ κάτι κακές εμπειρίες με τα Xtrakit... και μάλιστα σε μοντέλο το οποίο ο μέγας και πολύς Brett Green είχε γράψει πολύ καλή κριτική :evil:
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Α.Β.

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1556
  • Age: 56
  • Τόπος: Μαρούσι
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 01:54:31 μμ »
Καλη συνεχεια ζωρζ πραγματικα ειναι μαναρια τα ερφριξ πηρα το FA.2 και μετανιωσα που το ειχα παρει και σε Xtrakit γιατι το εξτρα ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ !
Nαι, είχα και εγώ κάτι κακές εμπειρίες με τα Xtrakit... και μάλιστα σε μοντέλο το οποίο ο μέγας και πολύς Brett Green είχε γράψει πολύ καλή κριτική :evil:

και γιατί δεν του το έστειλες πεσκέσι μαζί με τις ευχές σου???  ::glossa::

 ::icon_thumright::

Αποσυνδεδεμένος Jet72

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 7246
  • The Caveman :-)
    • Image
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 02:28:31 μμ »
Καλή αρχή!
Στο κόκπιτ τι εργασίες έχεις κάνει; (ούτως ή άλλως είναι τοσοδούλι... από ό,τι θυμάμαι από το Esci).
Οι γραμμώσεις είναι όπως μου αρέσουν. Γενναίες - αλλά όχι Matchboxικές.
Αν είναι και η επιφάνεια σαγρέ τότε μιλάμε για την χαρά του πινελά!

Να υποθέσω ότι έχεις καλούς ΑΙΜ-9L, αλλιώς να δω τι μπορώ να σου στείλω από τίποτα νέα Revellάκια...

Αποσυνδεδεμένος felix

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3686
  • Age: 38
  • Τόπος: Aθηνα
  • The 3rd Caveman
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 03:58:57 μμ »
Πηγα να ευχηθω καλη αρχη, οταν ειδα το θεμα αλλα τι αρχη? ΚΑλα τελειωματα ευχομαι.  ::icon_thumright::

Αυτα τα νεα Airfix τελικα ειναι οντως μαναρια και ευκολοφτιαχτα με προσοχη ομως.

Ποσταρε κι αλλες φωτογραφιες αν εχεις με λεπτομερειες του κιτ Γιωργο  ::icon_thumright:: ::icon_thumright:: ::icon_thumright::
Νώντας

jkbsprint

  • Επισκέπτης
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 04:07:35 μμ »
Πηγα να ευχηθω καλη αρχη, οταν ειδα το θεμα αλλα τι αρχη? ΚΑλα τελειωματα ευχομαι.  ::icon_thumright:

Ομοιως........ Ορμα..... Δυο μαζι, αυτο θα πει γραμμη παραγωγης....... ::icon_thumright::

Αποσυνδεδεμένος ΕΥΓΕΝΙΟΣ

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1312
  • Age: 51
  • MC-114 IPMS-1023
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 07:01:21 μμ »
Έμπαινε Γιώργη !!      FA2  ::love7::

Αποσυνδεδεμένος Amen

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 4875
  • Age: 16
  • Τόπος: Λάρισα
  • Αρης
    • My photo Gallery
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #9 στις: Δεκέμβριος 31, 2010, 10:53:24 μμ »
ΑΑΑ τα χάζευα και εγώ στο μοντελάδικο.Δεν ήξερα όμως τι παίζουν. Περιμένω και άλλα για εντυπώσεις από τα κιτ. Αλλά από ότι βλέπω είναι πολύ καλά.
Επειδή δε κολλάω σε variants ποιο  Kit πιστεύετε αξίζει περισσότερο για harrier? για 72άρια πάντα.

καλή συνέχεια  ::icon_thumright::

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 02, 2011, 03:58:42 μμ »
Λοιπόν, το μεγαλυτερο πρόβλημα στα κιτ είναι τα blow-in panels στα πλαϊνά των εισαγωγών του κινητήρα.



Τα panels αυτά ανοίγουν όταν ο κινητήρας απαιτεί περισσότερο αέρα και ενεργοποιούνται από έναν μηχανισμό με ελατήριο. Και στα δύο κιτ η εφαρμογή ήταν κακή με χειρότερη αυτή του FRS1 όπου απαιτήθηκε μεγάλη επέμβαση με το κοπίδι. Τώρα, μετά το πρώτο χέρι στόκου, τα πάντα περάστηκαν με Humbrol 64 για να φανούν οι ατέλειες και αναμένουν διορθώσεις. Τα panels, όπου χάθηκαν θα επαναχαραχθούν. Ελπίζω...

Φυσικά η Airfix έχει κάνει λάθος γιατί σε όσες φωτογραφίες έχω δει, όταν τα Harrier είναι εν στάση με τον κινητήρα κλειστό ανοικτά μένουν τα πάνω panels και σταδιακά κλείνουν προς τα κάτω ενω στο κιτ είναι ανάποδα :evil: Αμάν πια με αυτούς του άγγλους, μέσα στα πόδια τους είναι τα Harrier, τι διάβολο! ::eusa_wall::




Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος mmaker

  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 9890
  • Age: 52
  • Τόπος: Αθήνα
  • modelclub.gr
    • Ελληνική Μοντελιστικη Κοινότητα
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 02, 2011, 08:21:21 μμ »
Α ρε να είχα την ταχύτητα σου!!!
Για τις εισαγωγές,είσαι σίγουρος ότι δεν έχουν μπει ανάποδα? Το κιτ έχει δυο σετάκια,ανοιχτές-κλειστές,και νομίζω ότι είναι λίγο δύσκολο να τις έχουν λάθος...!
Γιώργος   
Ναι,φτιάχνουμε και κοσμήματα!Κάντε ένα Like!
www.facebook.com/artnclay.gr

jkbsprint

  • Επισκέπτης
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 20, 2011, 05:47:39 μμ »
Κανα update Γιωργο? Ξεκινησες δυνατα και καηκες στην εκκινηση?  :lol: Αντε να τα δουμε.  :mrgreen:

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #13 στις: Μάρτιος 07, 2011, 09:03:27 μμ »
Σας έλλειψα; Ας είναι καλά η κρίση... μετά από 2 μήνες ξαναπιάνω κοπίδι. Δε σας κρύβω πως τα έχω σιχαθεί τα συγκεκριμένα Harrier, η Airfix δεν τα έχει πάει καθόλου καλά σε πάρα πολλά σημεία, από την ακρίβεια μέχρι την ποιότητα εφαρμογής. Τα καλύματα του ΣΠ είναι επιεικώς απαίσια και έχουν πάχος περίπου 1.5mm, κάτι που τα κάνει να είναι περίπου 10.8cm στην πραγματικότητα, μιλάμε για θώρακα οχήματος και όχι κάλυμα ΣΠ. Ευτυχώς μπορούν να κολληθούν κλειστά αλλά απαιτούν τεράστια προσπάθεια για να ταιριάξουν στις θέσεις τους :evil: μετά από πολύ ώρα δοκιμών κάτι κατάφερα.



Τώρα στο πίσω μέρος του cokcpit υπάρχουν γεωλογικά χάσματα αλλά μικρότο κακό, ούτως ή άλλως εκεί το Harrier έχει το μηχανισμό για την καλύπτρα οπότε...


...με λίγο στενό πλαστικό...


...κλείνει ο Καιάδας, απλά θέλει βάψιμο με Humbrol 127.


Γενική δοκιμή με το κάθισμα και ευτυχώς η καλύπτρα κάθεται σωστά αν και από τις γωτογραφίες που έχω, έχω την εντύπωση πως το κάθισμα είναι κάπως ψηλά. Σωστό-λάθος, έτσι θα μείνει το ρημάδι!


Μετά, αφού έριξα του τρίψιμο του Alex για να κλείσουν άλλα χάσματα, με στενές λωρίδες dimo tape χάραξα τις λεπτομέρειες που είχα εξαφανιστεί. Φυσικά, όπως ίσως θα ξέρετε, άμα με συνδέσεις με κουλόμετρο θα το κάψω, οπότε η όλη διαδικασία έχει πολλά μπρος πίσω και η υπομονή μου εξαντλείται με τα ρημάδια ::eusa_wall::


Τώρα από ακρίβεια, οι άγγλοι είναι για φτύσιμο :evil: Μου έχουν βάλει παλαβές λεπτομέρειες, είσοδο και έξοδο GTS/APU, fire access hole, doppler radar flat receiver, αντένες UHF, TACAN, IFF και GPS, σωστά τοποθετημένο anti-collision light και έχουν ξεχάσει να βάλουν στο πάνω μέρος των εισαγωγών του κινητήρα τις δύο εισαγωγές για το σύστημα κλιματισμού του cockpit!!! Και μιλάμε κάνουν ΜΠΑΜ πάνω στις εισαγωγές! ΕΛΕΟΣ ρε παίδες, τι διάβολο, πιο καλή πρόσβαση είχε σε Harrier η Hasegawa που τα έχει;



Τέλος πάντων, θα σκεφτώ κάτι ή θα τα αφήσω έτσι στο τέλος, χάλια είναι, δε θα τους λείψουν οι εισαγωγές. Ομολογώ πως οι πιθανότητες να τελειώσω κάποιο από τα δύο είναι πλέον ελάχιστες...
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #14 στις: Μάρτιος 07, 2011, 09:04:51 μμ »
Και φυσικά κάπως κατάφερα και ανοιξα νέο θέμα... IQ ραδικιού... Παρακαλώ τη διαχείρηση να το ενώση με το

http://www.modelclub.gr/forums/index.php/topic,17503.0.html

Ευχαριστώ και συγγνώμη :oops:
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος mmaker

  • Scale 1/32
  • *
  • Μηνύματα: 9890
  • Age: 52
  • Τόπος: Αθήνα
  • modelclub.gr
    • Ελληνική Μοντελιστικη Κοινότητα
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 07, 2011, 10:11:03 μμ »
ΟΚ!

Ωχ και τα έχω και τα δύο ριμάδια..
Ελεγα ότι έχουν φωλεές,ανοιχτές θυρίδες στις εισαγωγές,κλπ και χαλάλι το μειονέκτημα με τις γραμμώσεις...
Πάντως είμαι σίγουρος ότι αν τα παιδέψεις λίγο παραπάνω θα βγουν κουκλιά απ τα χεράκια σου!
Αφού το έχεις...! :wink:
Γιώργος   
Ναι,φτιάχνουμε και κοσμήματα!Κάντε ένα Like!
www.facebook.com/artnclay.gr

Αποσυνδεδεμένος siva

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1443
  • Age: 41
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη - Σπάρτη
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 07, 2011, 10:32:08 μμ »
Έλα τώρα άσε τα παράπονα και δούλευε!  ::glossa:: Αφού το έχεις!

Θα δανειστώ μια φράση που μου λέει συνεχώς ένα φιλαράκι.. σκέψου πόσο μεγάλη ικανοποίηση θα απολαμβάνεις όταν θα το βλέπεις τελειωμένο.. οπότε συνέχισε έτσι και μην μασάς!

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 22, 2011, 05:07:14 μμ »
Κάπου μάζεψα κουράγιο και το χρόνο και τουλάχιστον το ένα το συνεχίζω. Μάσκαρα την καλύπτρα...



...και την τοποθέτησα, ευτυχώς χωρίς προβλήματα.



Μετά Humbrol 123 τα πάντα, ελαφρά ξανοίγματα με Humbrol 34 στο βασικό, παρκετίνη, και στη συνέχεια ο λόγος για τον οποίο τα μοντέλα μου περνάνε από την κατηγορία απλώς ανεκτά σε χάλια: τα σήματα. Δεν έχω φιάξει πολλά jet, αλλά μπορώ να σας διαβεβαιώσω πως πάνω στο Harrier, που έχει μέγεθος κάπου κοντά στο P-51, υπάρχουν σήματα για ολόκληρη σμηναρχία από P-51. Αντε να δούμε...


Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος leopard

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 13006
  • Τόπος: ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
  • GREEK POWER FOR EVER
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 22, 2011, 05:08:49 μμ »
Για να δούμε τί θα δούμε στη συνέχεια.
Πάντως προσωπικά μου αρέσει πολύ μέχρι στιγμής και το βάψιμο θεωρώ ότι έχει πετύχει.
Καλά τελειώματα.

Αποσυνδεδεμένος CROW

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5194
  • Τόπος: West side
    • Image
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 22, 2011, 05:13:15 μμ »
O λογος που εχεις προβλημα με τα σηματα ειναι οτι ενα χερι παρκετινη δεν φτανει για να γινει το χρωμα οσο γιαλυστερο πρεπει. Παρε κανα σοβαρο βερνικι και δεν θα εχεις κανενα προβλημα. :wink:
Εκατονταδες κιτ προς πωληση σε χαμηλες τιμες!   http://www.modelclub.gr/market/index.php?page=user&action=pub_profile&id=16

jkbsprint

  • Επισκέπτης
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 22, 2011, 05:32:56 μμ »
Μια χαρα το βλεπω Γιωργο, μονο το ενα τελικα?

Αποσυνδεδεμένος Amen

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 4875
  • Age: 16
  • Τόπος: Λάρισα
  • Αρης
    • My photo Gallery
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 22, 2011, 09:09:34 μμ »
Πολύ καλό βγαίνει! ::salut::

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 24, 2011, 10:47:50 μμ »
Χριστός Ανέστη παίδες!

O λογος που εχεις προβλημα με τα σηματα ειναι οτι ενα χερι παρκετινη δεν φτανει για να γινει το χρωμα οσο γιαλυστερο πρεπει. Παρε κανα σοβαρο βερνικι και δεν θα εχεις κανενα προβλημα. :wink:
Μα δεν έχω περάσει μόνο ένα χέρι! Αν το πρόβλημα ήταν το βερνίκι, θα το είχα λύσει. Με τον εγκέφαλό μου είναι που δεν έχω λύση...

Τώρα, τέλος με τα χιλιάδες μικρά, σπαστικά ανθυποσηματίδια :evil:


Ευτυχώς τα σήματα είναι εξαιρετικής ποιότητας, λεπτά, με ελάχιστο φιλμ αλλά ταυτόχρονα γερά, δε σπάνε και τα πάνε μια χαρά με το βελτιωτικό της Gunze. Πουθενά δεν είχα προβλήματα silvering και αυτό ήταν μεγάλη ανακούφιση γιατί με το extra dark sea grey από κάτω το όποιο silvering θα έβγαζε μάτι... Παραθέτω δύο φωτογραφίες όπου στη μία το σήμα στην πτέρυγα ακολούθησε τέλεια το υποκείμενο panel και στην άλλη το σήμα της ατράκτου όπου μετά από μπόλικο βελτιωτικό το σήμα κόπηκε και χωρίς προσπάθεια ακολούθησε την εσοχή των blow-in panels (τα οποία είναι τοποθετημένα ανάποδα ::eusa_wall:: )


Τώρα τα πάντα στεγνώνουν μετά από ένα χέρι παρκετίνη και περιμένουν το αυριανό wash.
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος dive

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5355
  • Age: 46
  • Τόπος: Πειραιάς
  • Βελετάς Δημήτριος - Γεννημένος λάθος εποχή
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 24, 2011, 11:01:09 μμ »
μια χαρά το πάς γιωργο για να το τελειώσεις......μπραβοοοοο :wink:

I WALK THE PATH OF THE DARK SIDE

Αποσυνδεδεμένος Amen

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 4875
  • Age: 16
  • Τόπος: Λάρισα
  • Αρης
    • My photo Gallery
Απ: Airfix 1/72 Harrier FRS1 & FA2
« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 25, 2011, 09:24:11 πμ »
Πολύ ωραιο! και τα αυτοκόλλητα δείχνουν σα βαφή!!!  ::salut::

Tags: