Αποστολέας Θέμα: 29ος Διαγωνισμός - Εκθεση της IPMS Ελλάδος (2010)  (Αναγνώστηκε 47519 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος 8ANOS

  • Scale 1/144
  • *
  • Μηνύματα: 113
  • Age: 52
    • http://i28.photobucket.com/albums/c224/theodoros/STARCLUB2_zpse4acdf33.gif
 ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap::
ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ

Αποσυνδεδεμένος siva

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1443
  • Age: 41
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη - Σπάρτη
Εγώ θα δανειστώ την υπογραφή του Αρκάδιου: MC connecting people... ::icon_thumright::

Μέσα από εδώ δημιουργήθηκαν πολύ δυνατές φιλίες και αυτό εκδηλώνεται με την πρώτη ευκαιρία! Όντως περάσαμε φανταστικά το 4ήμερο της έκθεσης! Τι καλύτερο να ξέρεις ότι θα βρεθείς με καλούς φίλους περιτριγυρισμένοι από μοντέλα και μοντέλα...  :roll: :mrgreen: Σίγουρα το videακι ανταποκρίνεται στην τρέλα που κουβαλάμε αλλά και στο ότι για μας modelling is just fun!  :wink:


τα κοριτσια που φαινονται αχνα να χορευουν ηταν μερος των εκδηλωσεων της εκθεσης; 
Έχει και τα καλά του να μην μπορείς να κοιμηθείς από το ροχαλητό του διπλανού σου!  :shock: Απλά σηκώνεσαι και βγαίνεις έξω! ::glossa:: :mrgreen: :mrgreen:


Πέρα από την πλάκα, αξίζει να ξαναπώ ότι φέτος η έκθεση της IPMS ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου και γι' αυτό θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά της ipms και μη, που έτρεξαν και μόχθησαν για να βγει αυτό το αποτέλεσμα καθώς και για την εξαιρετική υποδοχή! ::eusa_clap::  Και του χρόνου να είμαστε καλά!   

Αποσυνδεδεμένος Stavros

  • Stavros Soulis - IPMS Hellas #228
  • Εκπρόσωποι Συλλόγων
  • Scale 1/32
  • ***
  • Μηνύματα: 8953
  • Age: 54
  • Τόπος: Αθήνα - IMFLandia
  • save the last kit for me
    • http://www.ipms-hellas.gr
όσοι φίλοι έχουν φωτό από τον περυσινό διαγωνισμό (2010) - κυρίως φωτό των εκδηλώσεων , events κλπ.  και οχι των μοντέλων που εκτέθηκαν -
και επιθυμούν να τις διαθέσουν για το άρθρο που ετοιμάζεται για το περιοδικό της Ενωσης,
παρακαλούνται να τις στείλουν στο ipms-hellas@windowslive.com
εννοείται ότι σε περίπτωση που δημοσιευτούν, θα αναφερθούν τα στοιχεία του ...φωτογράφου.
Ευχαριστώ
Σ.Σ.

Tags: