ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ > T-55

Trumpeter 1/72 T-55A

(1/24) > >>

gkontog:
Να'μαι και εγώ.

Οχι πως ανησυχούσατε, αλλά είδα Τ-55 και είπα να δω τι αγοράζουν οι άλλοι ::glossa::

Λοιπόν θα φτιάξω αυτό:

Οι ρόδες είναι χάλια αλλά μάλλον θα μείνουν χάλια, θέλω κάτι γρήγορο για να μπω στο κλίμα μήπως στη συνέχεια πιάσω κανένα 35άρι :roll:

Από παραλλαγή δεν έχω αποφασίσει, ούτε αν θα βάλω μπροστά τη σβαρνιστήρα. Κάτι με τρώει για Ανοιξη της Πράγας τον Αύγουστο του 1968, έχει κανείς πρόχειρες φωτογραφίες να βοηθήσει;

ΥΓ
Να το βάλω σε διόραμα με δρόμο της Πράγας, βαμένο στον πύργο με κόκκινη μπογιά που πετούσαν με κουβάδες οι διαδηλωτές;
 ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18::

ΥΓ2
Τα γέλια πάνε στο διόραμα...

gkontog:
Οταν λέω διόραμα σκέφτομαι κάτι τέτοιο:

::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18::

Εντάξει, θα μου περάσει και θα σοβαρευτώ.

Λοιπόν, διακρίνω μία άσπρη λουρίδα στο άρμα ή κάνω λάθος;

nino1969:

--- Παράθεση από: gkontog στις Νοέμβριος 10, 2009, 08:42:26 μμ ---Λοιπόν, διακρίνω μία άσπρη λουρίδα στο άρμα ή κάνω λάθος;

--- Τέλος παράθεσης ---
Δίκιο έχεις, υπάρχει άσπρη λωρίδα. Όσο για υλικό έχω αρκετό, το συγκεντρώνω και σου στέλνω.  ::icon_thumright::

Κατά τ'άλλα μπράβο ρε gkontosouvla γιατί αυτοί που έχουν μαζευτεί για το GB δεν γεμίζανε ταξί  :twisted: τώρα που ήρθες κι εσύ, ... άντε σας παίρνει ένα λεωφορείο  :mrgreen: :mrgreen:

Ξεπέτα το γρήγορα να βλέπω 35άρι.  ::eusa_clap:: ::eusa_clap::

arcadios:
αφου το αρχίζεις που το αρχίζεις... καντο 35-ρι .... να γλιτώσεις και χρονο

:mrgreen: :mrgreen:

leopard:
Έμπαινε γερά Γιώργαρε.
Καλή αρχή.
 ::icon_thumright::

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση