Αποστολέας Θέμα: 3rd ATHENS STREET MODELLING (Χριστούγεννα 2009 - Πρωτοχρονιά 2010)  (Αναγνώστηκε 23706 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dive

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5355
  • Age: 46
  • Τόπος: Πειραιάς
  • Βελετάς Δημήτριος - Γεννημένος λάθος εποχή
Απ: 3rd ATHENS STREET MODELLING (Χριστούγεννα 2009 - Πρωτοχρονιά 2010)
« Απάντηση #225 στις: Δεκέμβριος 22, 2009, 01:35:43 πμ »
μήπως να το κάναμε τότε πιο συχνά (κάθε 2-3 μήνες ή ...κάθε τελευταία κυριακή του μήνα ?)
 :wink:
αλλά και ...περιφερόμενο (πχ. πότε στην ιπποκράτους χαμηλά, πότε πιο ψηλά, πότε στην ...αργυρούπολη, πότε στα ...πατήσια κλπ.)
 :shock:
 ::salut::
Σ.Σ.

Ωραία ιδέα!!!!
Αλεξ μου΄φαίνεται οτι εχεις να τρίψεις μερικα μοντελα ακομη... για αυτο το θες......χεχεχε ::glossa:: :mrgreen: ::glossa:: :mrgreen: ::glossa:: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

παντως και εγω που βρεθηκα για λιγες ώρες...... πραγματικα ηταν υπεροχα....και αυτο οφειλεται στο λιθαράκι που εβαλε ο καθενας μας μεσα στην πορεια των 5 ετων του MC.
Μπραβο οσους εχουν ξεκινήσει το MC και τις οργανωμένες αυτες ιδεες που καταληθουν σε κάτι όμορφο και πολυ εκπαιδευτικο.

I WALK THE PATH OF THE DARK SIDE

Αποσυνδεδεμένος Sjmygian

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1272
  • modelclub.gr
Απ: 3rd ATHENS STREET MODELLING (Χριστούγεννα 2009 - Πρωτοχρονιά 2010)
« Απάντηση #226 στις: Δεκέμβριος 22, 2009, 09:56:52 πμ »
Νομίζω ότι το ΣΩΣΤΟ είναι ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ να ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ τη ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ που μας δίνει την ευκαιρία να ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ σε καθημερινή βάση, αλλά και στα EVENTS

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ

 ::101::
"Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια
--------------------------------------------------
clopy & paste
επειδή και η αντιγραφή θέλει μυαλό

Αποσυνδεδεμένος genious

  • Scale 1/72
  • *
  • Μηνύματα: 191
  • Τόπος: Το απεραντο γαλαζιο
  • Να τα παρω ολα η να μην τα παρω ιδου η απορια....
Απ: 3rd ATHENS STREET MODELLING (Χριστούγεννα 2009 - Πρωτοχρονιά 2010)
« Απάντηση #227 στις: Δεκέμβριος 22, 2009, 10:31:01 πμ »
Και εγω με τη σειρα μου να δωσω πολλα μπραβο σε οσους  ελαβαν μερος  και βοηθησαν με τον τροπο του ο καθενας σε αυτο το event ...  ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap::

Ηταν ενα πολυ ομορφο και διασκεδαστικο πρωινο που το περασαμε μαζι με πιτσιρικαδες φτιαχνοντας μοντελα.. και του χρονου να ειμαστε καλα να ξανα μαζευτουμε να ξανα διασκεδασουμε το ιδιο...

Απο τη στιγμη που ο Αρκαδιος εφτιαξε αεροσκαφος... στον μοντελισμο ολα γινονται :lol: :lol: :lol:

Και ενα τελευταιο το τριψιμο απεκτησε ονομα ...... ALEX SSGTi  ή Μεγαλοτριφτης.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 


ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap::
Φοβάμαι πως μια μέρα θα με αφήσουν όλοι και θα.. μείνουν μόνοι τους.

Αποσυνδεδεμένος VM

  • Scale 1/72
  • *
  • Μηνύματα: 218
  • Age: 57
  • Τόπος: ΑΘήνα
Απ: 3rd ATHENS STREET MODELLING (Χριστούγεννα 2009 - Πρωτοχρονιά 2010)
« Απάντηση #228 στις: Δεκέμβριος 22, 2009, 12:21:07 μμ »
Και γω με τη σειρα μου να πω συγχαρητηρια για το EVENT...

Πραγματικα αξιζε να παρεβρεθει κανεις....Οσο για τα δωρα που μοιραστηκαν στα πιτσιρικια.. ::eusa_clap:: ::eusa_clap::

Τετοιες μερες τα μικρα ολο και κατι περιμενουν....

Αντε και του χρονου παιδια..

Αποσυνδεδεμένος phantomakias

  • DUM SPIRO MODELARUM MODELARUM ERGO SUM
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3270
  • Age: 51
  • Τόπος: αθηνα
  • PHANTOM PHOREVER / ...ΟΛΑ HAFif
Απ: 3rd ATHENS STREET MODELLING (Χριστούγεννα 2009 - Πρωτοχρονιά 2010)
« Απάντηση #229 στις: Δεκέμβριος 22, 2009, 06:18:29 μμ »
Παιδια κι απο εμενα τα απειρα συγχαρητηρια (και λιγα ειναι) για το event εστω και καθυστερημενα.
Για αλλη μια φορα ενιωσα υπερηφανος για το χομπυ μας (η 2η φετος μετα τον 28ο διαγωνισμο της IPMS)
Και διπλα υπερηφανος ως πατερας του "φοβερου βλεμματος" ΟΥΓΚ  :lol:
Παντα τετοια (κι ελπιζω του χρονου να μαι πιο ενεργος)



ΥΓ Το Βιλλαμπαχο αποφασισε να μετονομαστει σε Αλεξομπαχο προς τιμην του Μεγα Τριφτη  :mrgreen:

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΥΤΕΡΗΣ

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2318
  • Age: 56
  • Τόπος: Γερακας
Απ: 3rd ATHENS STREET MODELLING (Χριστούγεννα 2009 - Πρωτοχρονιά 2010)
« Απάντηση #230 στις: Δεκέμβριος 22, 2009, 09:15:36 μμ »
με την σειρα μου κ εγω να πω παρα πολλα μπραβο,σε ολα τα παλληκαρια που ετρεξαν,κουραστηκαν,για το εκπληκτικο αυτο event!!! ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap:: ::eusa_clap::

Και του χρονου με υγεια κ τριπλασια προσελευση μοντελοκαμενων και κοινου!!!!!!!!!! ::salut:: ::salut:: ::salut:: ::salut::



Tags: