ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ > T-55

T-55 Ομοσπονδιακου Γαλαξιακου Στρατου

(1/11) > >>

Χατζηδημητριου Δ:
Καλησπερα , η συμμετοχη μου σε αυτο το group buiid εχει να κανει με ενα πολυ διαφορετικο και σιγουρα πολυ what if Τ-55.
Το κιτ ειναι της αγνωστης για εμενα SKIF το Τ-55ΑΚ και το μονο που εχω να πω ειναι οτι αν το κουτι απ'εξω εγραφε Dragon η κατι αλλο θα το πουλαγανε 80,00 ευρο και βαλε.
Χανει λιγο στην ποιοτητα του πλαστικου που ειναι μαλακο και θελει λιγο καθαρισμα αλλα εχει τα παντα , μοτερ , εσωτερικο , βληματα , φωτοχαραγμενα , τρελες χαλκομανιες , τυφλα να εχουν τα smart kit και τα after market και κολοκυθια μετα ριγανεος.
Αν και εχω προχωρησει το πυγμα δεν το ποσταρω ακομα , πριν παρει μορφη γιατι αν δει ο Aρκαδιος πως το εχω ξεκιλιασει ευλαβικα μετατρεψει , θα παθει εμβολη.
Ξεκιναω με τον αστοκαριστο ακομα πυργο και το γνωστο πυροβολο AROXOL MK IV.

[imgt]http://i454.photobucket.com/albums/qq266/fkr1973/002-22.jpg [/imgt]  [imgt]http://i454.photobucket.com/albums/qq266/fkr1973/001-23.jpg [/imgt]

leopard:
Είναι ΛΑΘΟΣ :!: :!: :!:
Το πυροβόλο που φορούσε η συγκεκριμένη έκδοση ήταν το ΤΕΖΑ ΙΙΙ.
 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ήθελα να ήξερα βιβλιογραφία δεν έχεις :?:
 :mrgreen:
Καλή συνέχεια στο πρωτότυπο θέμα σου.
 ::salut::

c.nemo:
Εντάξει φίλε μας έστειλες για τσάι.Τι καταπληκτική έμπνευση είναι αυτή;Συνχαριτήρια για την επιλογή σου και για την πρωτοτυπία της .Καλή συνέχεια. ::eusa_clap:: ::eusa_clap::

arcadios:
λάθος και οι δυο ειστε...

το πυροβολο αυτο το φοράνε τα συγκεκριμένα άρματα μετα απο τη μαχη στον έρημο πλανήτη Golan IX, στο οποιο οι δυνάμεις ΟGS (Ομοσπονδιακού Γαλαξιακου Στράτου) πιάσανε αρκετα Merkava XVXI Grav-Tank και ετσι το πήρε το όνομα T-55 ΜERK-GRAV

To TEZA-III  δεν ειχε ικανοποιητική λειτουργιά με τα βλήματα υγροποιημένου κρυστάλλου  

θελω να δω τη νουμερο θα του βαλεις... σε περιμενω στη γωνία

και παρακαλώ... πριν ποσταρετε οτιδήποτε αλλο... ανοίξετε καμια εγκυκλοπαίδεια ( Μπαμπινιώτης  τομος 57845... σελ. 485)....  

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

arcadios:
αραγε.. σ'αυτο το GB... θα δουμε ενα κανονικο Τ-55   :roll: :roll: :roll:

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση