Modelclub.gr Φόρουμ

Η μετά την έκθεση μοντελοσυνάντηση 15-11-2008 (Αναγνώστηκε 7417 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Κώστας Α.Β.

περισσότερα Αποσυνδεδεμένος
  • *
  • Scale 1/35
Οπως πολύ σωστά τα παρέθεσε ο φίλος ramfighter, λαμβάνω θέση:

1. Καφέ και γλυκό στην καμάρα στον Χατζή => ΟΚ
2. Μπουγάτσα απέναντι. => ΟΚ
3. Περπάτημα μεχρι την έκθεση για να χωνέψουμε. => Να πάτε, εγώ είμαι φίδι, πύθωνας, και χωνεύω ξαπλωμένος
4. Καφέ μετά/κατά  την έκθεση. => ΟΚ
5. Μεσημεριανό που δεν έχει διευκρινιστεί πλήρως. => ΟΚ, αν και αυτό το ασαφές με ενοχλεί.
6. Απογευματική φωτογράφιση της έκθεσης μπας και χωνέψουμε τα μεσημεριανά => ΟΚ
7. Μπάρμπεκιου => ΟΚ
8. Κιτσεν μπαρ για γλυκό και σκάλα => ΟΚ
9. Αφτερ => ΟΚ, αλλά θα ήθελα να ξέρω τι γεύση έχει αυτό το άφτερ.

Επίσης σας κάνω γνωστό πως επειδή κάνω δίαιτα, ανανάς, πτερύγια καρχαρία, ελάφι και αγριογούρουνο κομμένα. Μαχαίρι! Καταχρηστικώς και μόνο λίγο παγωτό βατόμουρο.

Λαδόκολλα δηλαδή την κυριακή :?: Και γυρίζω μαζί με τον Γιώργο :?: Καλά έτσι και δεν σταματήσουμε Τέμπη για ανεφοδιασμό , δεν με βλέπω να γυρίζω ακέραιος στην Αθήνα.
Η φωνή της λογικής! Τι θα γίνει την Κυριακή; Να φέρω κανένα ταπεράκι κεφτέδες από το σπίτι;

Παρακαλώ το μερτικό μου απ΄τη χαρά  να διατεθεί μόνο σε τριψήφια άτομα και όχι σαμιαμίδια τύπου siva, phantomplyer κ.λ.π.
Μην αγχώνεσε, θα το χειριστώ προσωπικά με τη δέουσα προσοχή.

Απο χολυστερίνη πάμε καλά??  :lol:
Μια χαρά, πόση θες;

Επειδή σας βλέπω με άσχημες διαθέσεις, καρδιολογικό πιο εφημερεύει ΣΚ; Γαστρεντερολογικό; Για μάθετε, έχουμε και κάποια ηλικία ::glossa::

τόση μάσα και εγώ να μην μπορώ να κουνήσω χλμ. απο την Αθήνα.......

Γιώργο εαν εμφανιστούν τίποτα τσιγκεροσαλμάδες στο τραπέζι.......ξέρεις εσύ με τρόπο σ'ενα ταπεράκι και .....τα περαιτέρω με π.μ.

Raw_Shooter

• *
  • Scale 1/35
  • Παναγιώτης
Αααααα SPECIAL τζιγεροσαρμάδες στο "Εις τη Πόλην" στα Λαδάδικα  ::icon_thumright:: ::icon_thumright:: ::icon_thumright:: ::icon_thumright::

CNCman

• *
  • Scale 1/35
  • Der Panzerfahrer
Πείνασα τώρα!
Δεν υπάρχει η λέξη " ΑΔΥΝΑΤΟΝ " στο λεξιλόγιό μου και το εννοώ!
Βασίλης μόνον για του φίλους.

xaris_the greek

• *
  • Scale 1/48
  • ΠΑΡ ΕΚΑΣΤΟΝ ΤΕΓΓΟΝΤΑΣ ΤΑΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ
Πείνασα τώρα!

Vasili άσχημα τα νέα για σένα και τους άλλους κοιλιόδουλους. Από ότι φαίνεται θα είμαι παρών με πλήρη εξοπλισμό

::eetsmakelijk::
 ::mastigoma::
 ::Alcooli5::
 ::music-smiley-010::
 ::moshi44x42::

gkontog

• Scale 1/24
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Πείνασα τώρα!

Vasili άσχημα τα νέα για σένα και τους άλλους κοιλιόδουλους. Από ότι φαίνεται θα είμαι παρών με πλήρη εξοπλισμό
Ωραία! Φέρε και τα πηρούνια από τιτάνιο!
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Ni_Kos

• *
  • Scale 1/35
...... ::dontknow::  Ρε παιδιά , τελικά τί να πώ στην  ::haushalt_001:: και τον γιό ; Οτι θα φύγω από το σπίτι Σάββατο πρωί και θα γυρίσω ....... Κυριακή απόγευμα  :?: :?: ::mpr::

Την βλέπω την σκηνή : όσα μοντέλα έχω κάνει στο παρελθόν και τα προσέχω σαν τα μάτια μου ώς τώρα, θα σπάνε ένα ένα στο ... κεφάλι μου   ::sterb121::

::haushalt_001:: : "Πάρε για να μάθεις ......  βαρέθηκα πια εσένα, τα κ@λ&μοντέλα σου και την %@#*! μοντελοπαρέα σου....." Αφού για να τα σώσω σκέφτομαι σοβαρά να τα κατεβάσω στην έκθεση ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nikolas Kostoulas

xaris_the greek

• *
  • Scale 1/48
Πείνασα τώρα!

Ωραία! Φέρε και τα πηρούνια από τιτάνιο!

Επιτέλους ... ένας σοβαρός άνθρωπος να συνεννοηθεί κανείς  :mrgreen:

Raw_Shooter

• *
  • Scale 1/35
  • Παναγιώτης
Φίλε Νίκο υπάρχουν 2 λύσεις....
1η Κατέβασε τα μοντέλα σου στην έκθεση  ::icon_thumright::
2η Φέρε και τον "άμαχο πληθυσμό" μαζί σου  :wink:  Έτσι θα δεί η σύζυγος το ωραίο κλίμα μας και την απίστευτη παρέα μας και θα έχεις "το ελεύθερο"   ::icon_thumright:: ::icon_thumright::

Raw_Shooter

• *
  • Scale 1/35
  • Παναγιώτης
Ωωωωωω ο θα έρθεις Χάρη  :?: :?: :?: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino::
Κοι αφήστε τα πιρούνια σας στο σπίτι...διαθέτουμε πολλά :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Την καλή παρέα και το κέφι σας φέρτε μαζί......καλά άμα θέλετε φέρτε και την όρεξη σας  ::glossa:: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ni_Kos

• *
  • Scale 1/35
2η Φέρε και τον "άμαχο πληθυσμό" μαζί σου  :wink:  Έτσι θα δεί η σύζυγος το ωραίο κλίμα μας και την απίστευτη παρέα μας και θα έχεις "το ελεύθερο"   ::icon_thumright:: ::icon_thumright::

Παναγιώτη, πολύ φοβάμαι πως θα μας πάρει όλους μαζί στο κυνήγι μέσα στην .... Αγγελάκη !!!!  ::tsekouri::   Εσείς τί φταίτε ;;; ::kranke_010:: ::angel4::
Nikolas Kostoulas

siva

• *
  • Scale 1/35
Πάλι νηστικός θα μείνω με όλους εσάς που έμπλεξα...  ::glossa:: ::glossa:: ::glossa::

Χάρη μην ξεχάσεις την κιθάρα! ::icon_thumright:: (Μηπως ξεχαστείς και δε φας... :lol: )

gkontog

• Scale 1/24
Χάρη μην ξεχάσεις την κιθάρα! ::icon_thumright::
Εεεε, προς αποφυγή παρεξηγήσεων να τονίσω πως εγώ προσωπικά κιθάρα δεν τρώω... ::glossa::

CNCman

• *
  • Scale 1/35
  • Der Panzerfahrer
Η κιθάρα είναι για το καθαρισμα μεταξύ των δοντιών!

dtg

• *
  • Scale 1/35
  • FEAR LEADS TO ΑNGER -ANGER LEADS TO HATE -HATE LEA
GGGrrrrrrr    :(
Όποτε έχει πράμα έχω αγγαρίες  ::eusa_wall:: ::eusa_wall::
Αυτό το Σάββατο 12:00 - 16:00 μάθημα,  21:30 ~ Χ:Χ πάρτυ γιορτής φίλου::moshi44x42::

Τουλάχιστον να έρθω στον  ::coffee:: -  θα Είστε στου κιτσου κατά 18:00, 18:30 ή 19:00 ;

Αγιος Δημητριος

• *
  • Scale 1/48
  • Ουκ εν τω πολλω το ευ.
Αααααα SPECIAL τζιγεροσαρμάδες στο "Εις τη Πόλην" στα Λαδάδικα  ::icon_thumright:: ::icon_thumright:: ::icon_thumright:: ::icon_thumright::

Μεγαλε Παναγο τι ειπες τωρα,  το μαγαζι ειναι απεκτο, που να δοκιμασετε  απο εκεινο το Χουνκιαρ ....κατι (κοκκινιστο μοσχαρακι με πουρε μελιτζανας)   η εκεινο το αλλο το ορεκτικο με τον παστουρμα και το σουτζουκι λουκανικο  μαγειρεμενα με σαλτσα,  η το  γιαουρτλου, η..............α ρε Παναγο  τι μας κανεις αμα παμε εκει τους Αθηναιους   δεν τους βλεπω να ξανακατεβαινουν στην Αθηνα οι ανθρωποι με τιποτα. ::salut:: ::salut:: ::salut::
Κατι μου λεει πως ο Γκοντογκ θα γουσταρει πολυ. ::icon_thumright:: ::icon_thumright::

Viper

• *
  • Scale 1/32
  • Modelclub.gr
  • Keep modeling !
σταματηστε ευλογημενοι βραδυατικα!!! μας λιγωσατε! μπα παναθεμα σας :mrgreen: ::gyros:: ::eetsmakelijk:: ::Alcooli5::

Εεεε, προς αποφυγή παρεξηγήσεων να τονίσω πως εγώ προσωπικά κιθάρα δεν τρώω... ::glossa::

ΕΕΕ !!! Μα δε παιζεσε μωρ,αδερφακι μου !!!
::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::lol18:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino:: ::proskino::

Πέτρος

• *
  • Scale 1/35
  • ο τεως ...ΘΕΙΟΣ
καλά το πρόγραμμα δεν περιλαμβάνει ούτε ένα μπακλαβά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

απαράδεκτο :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gkontog

• Scale 1/24
Φίλοι μου είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω πως δεν θα μπορέσω να έλθω Θεσσαλονίκη λόγω επείγοντος προβλήματος υγείας με το γιό μου. Θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη από όλους όσους έχω πάρει μοντέλα για να πάω στην έκθεση, ειλικρινά όμως δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο με το μικρό στο νοσοκομείο. Ειλικρινά λυπάμαι...

Εύχομαι οι υπόλοιποι να περάσετε καλά!

Πέτρος

• *
  • Scale 1/35
  • ο τεως ...ΘΕΙΟΣ
 :( :( :( :( :( :( :( :( :(

εύχομαι ολόψυχα να είναι όλα απλά και περαστικά με το γιό σου

Raw_Shooter

• *
  • Scale 1/35
  • Παναγιώτης
Ωωωωωωω ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Γιώργο  :!: :!: :!: :!: :!:

CNCman

• *
  • Scale 1/35
  • Der Panzerfahrer
Περαστικά Γιώργο! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Ni_Kos

• *
  • Scale 1/35
Γιώργο, περαστικά !!!! Να πάνε όλα καλά για το παιδάκι ...
Nikolas Kostoulas

dtg

• *
  • Scale 1/35
  • FEAR LEADS TO ΑNGER -ANGER LEADS TO HATE -HATE LEA
Εύχομαι περαστικά και να είναι κάτι απλό.

xaris_the greek

• *
  • Scale 1/48
Κρίμα, ήταν μια καλή ευκαιρία να σε γνωρίσουμε κι από κοντά Γιώργο. Οι καλύτερες ευχές μας για το πιτσιρίκι, μακάρι να πάνε όλα καλά.

Εμείς, ως αισιόδοξοι άνθρωποι θα φάμε και θα πιούμε στην υγειά του, καλύπτοντας (αναγκαστικά) το κενό σου.

Περαστικά.

xaris_the greek

• *
  • Scale 1/48
[/quote]

Γιατί όχι; Μια κιθάρα στο κεφάλι είναι το καλύτερο φάρμακο για τις παντοφλιές που θα φας αν μείνεις σπίτι :mrgreen: