Modelclub.gr Φόρουμ

Η μετά την έκθεση μοντελοσυνάντηση 15-11-2008 (Αναγνώστηκε 7643 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

LIVERPOOL

περισσότερα Αποσυνδεδεμένος
  • *
  • Scale 1/35
Α πουλάκια μου.... εσείς περνούσατε καλά στο διπλανό καφέ κι εγώ κατέγραφα τα μοντέλα σας εκείνη την στιγμή. Την επόμενη φορά θα τα βάλω στο όνομά μου και θα πάρω εγώ τα μετάλια, αφού εσάς σας ενδιαφέρουν άλλα μοντέλα....  ::glossa:: ::glossa:: ::glossa::

Πάντως ακόμα υπάρχει το ερώτημα : "Που εξαφανίσθηκαν τελικά οι CNC και Κώστας 1/72 και δεν ήρθαν στην Θέρμη ?  Εμείς πάντως τους περιμέναμε μέχρι κατά τις 1.00.

Πέρα από το τι έγινε ή δεν έγινε σχετικά με την έκθεση, εγώ το ευχαρισθήκα πάρα πάρα πολύ το ότι μας δόθηκε η ευκαιρία να μαζευτούμε τόσοι πολλοί απο την παρέα του mc. Στο Κιτσεν το Σάββατο έγινε το απόλυτο ρεκορ από πλευράς προσέλευσης ατόμων. Μέχρι και ο LAMPAKIAS ξαναεμφανίσθηκε, έστω και για λίγο. Γνώρισα άτομα με τα οποία μόνο μέσα από το δύκτιο επικοινωνούσα και πιστεύω ότι έκανα καινούργιους φίλους. Αν βέβαια ερχόνταν και ο ΓΚΟΝΤΟΓΚ επάνω θα ήταν για μένα το απόλυτο.

Γιώργη λυπήθηκα για την περιπέτεια του μικρού σου και την ευκαιρία που χάσαμε να συναντηθούμε επιτέλους εμείς οι δύο. Ελπίζω να μας δοθεί σύντομα ξανά αυτή η ευκαιρία.

Φυσικά χάρηκα που ξαναείδα αγαπημένα μου πρόσωπα  από κοντά και περάσαμε φανταστικά το Σαββατόβραδο στην Θέρμη.
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Ni_Kos

• *
  • Scale 1/35

Πάντως ακόμα υπάρχει το ερώτημα : "Που εξαφανίσθηκαν τελικά οι CNC και Κώστας 1/72 και δεν ήρθαν στην Θέρμη ?  Εμείς πάντως τους περιμέναμε μέχρι κατά τις 1.00.
Μάλλον ήξεραν ότι θα τραγουδήσει ο Χάρης και ... λάβαν τα μέτρα τους !!!! :mrgreen:

Πάντως πέρα από την πλάκα, περάσαμε υπέροχα  ::icon_thumright:: Προσωπικά βγήκα πρώτη φορά με την παρέα του mc και έχω μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις. Εύχομαι να μου δίνεται περισσότερες φορές η δυνατότητα να τα λέμε κανά Σάββατο.
Nikolas Kostoulas

DJ ANAS

• *
  • Scale 1/35
  • Χοντος Αναστασιος
Με αυτα που διαβασα παιδια συγκινηθηκα και μενο υποχρεος.Ενας λογος τωρα παραπανο να τα ξαναπουμε και με μοντελο ΤΣΟΛΙΑΣ. ::love7::Αντε σε ολους καλο χειμωνα και οπως παντα
 ::keep_mod:: ::keep_mod:: ::keep_mod:: ::keep_mod:: ::keep_mod:: ::keep_mod:: ::keep_mod:: ::keep_mod::
Τασος

Hummel Moss

• *
  • Scale 1/35
  • Μποζίνης Αθανάσιος
  • Das Reich
κι εμείς περάσαμε καλά DJ! καλή επάνωδο εις το Deutschland και να μην μας ξεχάσεις ούτε δυκτιακά ούτε όταν θα κατεβαίνεις εις το Ελλάντα!!... :mrgreen: ::icon_thumright::

Ni_Kos

• *
  • Scale 1/35
Τα λέμε Τάσο ... καλό χειμώνα και σε σένα  ::salut:: Έφτασες Γερμανία ή δεν έχεις φύγει ακόμα ;
Nikolas Kostoulas

DJ ANAS

• *
  • Scale 1/35
  • Χοντος Αναστασιος
Τα λέμε Τάσο ... καλό χειμώνα και σε σένα  ::salut:: Έφτασες Γερμανία ή δεν έχεις φύγει ακόμα ;
Με το καλο μεθαυριο στα μεσα τις μερας αναχωρηση απο Βουλγαρια,Γιουγκοσλαβια,Ουγγαρια,Αυστρια και τελικο Νυρεμβεργη.
Αντε και aufwiedersehen
Τασος.

Πέτρος

• *
  • Scale 1/35
  • ο τεως ...ΘΕΙΟΣ
Καλό ταξίδι, Τάσο

Για λίγο τα είπαμε, αλλά είσαι παιδί ...διαμάντι  ::icon_thumright:: ::icon_thumright:: ::icon_thumright::

περιμένω να τα ξαναπούμε  από κοντά

leopard

• Scale 1/24
  • GREEK POWER FOR EVER
Τάσο καλό ταξίδι και να μας ξανάρθεις όσο πιο σύντομα μπορείς.
 ::salut::

LIVERPOOL

• *
  • Scale 1/35
Τάσο χάρηκα πάρα πολύ που σε γνώρισα από κοντά και ιδιαίτερα που περάσαμε μαζί το Σαββατοκύριακο στην έκθεση και στις παράπλευρες εκδηλώσεις της. Εύχομαι να τα ξαναπούμε όσο πιο σύντομα γίνεται. Καλό χειμώνα.  ::salut:: ::salut:: ::salut::
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Ni_Kos

• *
  • Scale 1/35
Καλό ταξίδι Τάσο  ::salut::    Με το καλό να ξανάρθεις στα πάτρια εδάφη ....
Nikolas Kostoulas

stratos

• *
  • Scale 1/144
  • modelclub.gr
Καλό δρόμο και απο μένα Τάσο. ::salut::

Raw_Shooter

• *
  • Scale 1/35
  • Παναγιώτης
Τασούληηηηη ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ::fahr09::  ::avgreekflag5pn::  Θα μας λείψεις  :cry: :cry:  Σε ξαναπεριμένουμε και πάλι στην πατρίδα  ::icon_thumright:: ::icon_thumright::  Αααα και πού είσαι..."τσίμπα" τπτ μοντελάκια στο δρόμο απο τα κράτη που θα "περάσεις"  :wink: :wink: :wink:

NebelWerfer

• *
  • Scale 1/35
Tασο χαρηκα πολυ για την γνωριμια!!!!

Καλο σου ταξιδι και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα!

::icon_thumright::
Αλβινος
  [img]http://www.modelclub.gr/images/bob.jpg

xaris_the greek

• *
  • Scale 1/48
  • ΠΑΡ ΕΚΑΣΤΟΝ ΤΕΓΓΟΝΤΑΣ ΤΑΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ

Μάλλον ήξεραν ότι θα τραγουδήσει ο Χάρης και ... λάβαν τα μέτρα τους !!!! :mrgreen:

Πάντως πέρα από την πλάκα, περάσαμε υπέροχα  ::icon_thumright:: Προσωπικά βγήκα πρώτη φορά με την παρέα του mc και έχω μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις. Εύχομαι να μου δίνεται περισσότερες φορές η δυνατότητα να τα λέμε κανά Σάββατο.

Άμα εξασφαλίζεις τη σχετική άδεια ::parbrud:: από τον αρχηγό του κράτους... αλλιώς ::haushalt_001::

::devil023::

Ni_Kos

• *
  • Scale 1/35

Άμα εξασφαλίζεις τη σχετική άδεια ::parbrud:: από τον αρχηγό του κράτους... αλλιώς ::haushalt_001::

::devil023::

Να σου πώ ... με τέτοια καλή παρέα αξίζει να φάς και καμιά  ::haushalt_001:: ξυλιά παραπάνω ....  ::kranke_010::
Nikolas Kostoulas

siva

• *
  • Scale 1/35
Τασούλη καλό ταξίδι να έχεις! Χαίρομαι πάρα πολύ που σε γνώρισα αυτούς τους δύο μήνες που ήσουν εδώ. Σε ευχαριστούμε που μας μετέφερες λίγη έστω από την "μοντελιστική" κουλτούρα της Γερμανίας. Μακάρι να αντιλαμβάνονταν όλοι το hobby μας με τον τρόπο που το κάνεις εσύ! Να σαι καλά και θα τα λέμε!  ::icon_thumright:: ::salut:: ::salut:: ::salut::

jogiav

• *
  • Scale 1/35
  • ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ
  • Innocence is no excuse
Τάσο, ήταν ιδιαίτερη χαρά μου να σε γνωρίσω και να τα πούμε έστω και για λίγο!
Καλό σου ταξίδι και εις το επανειδείν!  ::icon_thumright::
Γιάννης Γιαβάσης

CNCman

• *
  • Scale 1/35
  • Der Panzerfahrer
Τασο, καλό ταξίδι παλικάρι μου ( τα είπαμε και τηλ ) και η χαρά μου για την γνωριμία μας είναι μεγάλη!
Όπως είδες, είμαστε μία παρέα που εκτιμάμε τους καλούς και ταπεινούς ανθρώπους μιάς και τέτοιοι είμαστε όλοι μας.
Aufwiedersehen λοιπόν και συνέχισε να μας δείχνεις τα υπέροχα έργα τέχνης σου ασταμάτητα!
Wir sehe uns in Nuernberg!
Δεν υπάρχει η λέξη " ΑΔΥΝΑΤΟΝ " στο λεξιλόγιό μου και το εννοώ!
Βασίλης μόνον για του φίλους.

Greg Filos

• *
  • Scale 1/35
Τάσο, χαρηκα πολύ που τα είπαμε και ήπιαμε και ένα κρασί παρέα..

Καλό δρόμο φίλε και το εμπομενο στην Νυρεμβέργη  ::icon_thumright::