Αποστολέας Θέμα: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)  (Αναγνώστηκε 6428 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #25 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 02:17:35 μμ »
να ξέρω να πώ τον πεθερό για αγριογούρουνο + σουβλάκια + σουτζουκάκια + μπιφτέκια + τηγανιές κτλ κτλ  ::eetsmakelijk:: ::gyros:: ::icon_pidu::
Να τον πεις τον πεθερό, είσαι στο σωστό δρόμο!
Τώρα αγριογούρουνο και ανανά τα αποφεύγω λόγω διαίτης, αλλά για μία φορά δεν πειράζει...
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος nick2

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2911
  • Age: 56
  • Τόπος: πειραιας
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #26 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 02:19:21 μμ »
         Αμάν πιά................Βαρέθηκα να διαβάζω γιά την έκθεση του Πήγασου............ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Αποσυνδεδεμένος Raw_Shooter

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5139
  • Τόπος: akamatistan
  • Παναγιώτης
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #27 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 02:31:52 μμ »
Σωστά - σωστά  ::sorry:: .......λοιπόν το Σαββάτο πρωί θα είμαι εκεί για "κατάθεση" μοντέλων, "πρώτες" φώτο και συνάντηση με φίλους  :wink: :wink: Θα προσπαθήσω απο παρακείμενο net-caffe να "ανεβάσω" κάποιες φώτο  ::salut:: :wink:  Όσοι φίλοι έρθουν νωρίς να έχουν υπόψη τους τα 2 parking που "βοηθούν" την περιοχή 1. της Χ.Α.Ν.Θ. και 2. το Δημοτικό στην Αγγελάκη  :wink: :wink:

Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 02:36:42 μμ »
         Αμάν πιά................Βαρέθηκα να διαβάζω γιά την έκθεση του Πήγασου............ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ποιά έκθεση ??????   Όπως βλέπεις αυτή θα είναι σε δεύτερη μοίρα. Το κυρίως γεγονότα θα διαδραματισθούν εκτός του χώρου της έκθεσης. Αλλά τι στα λέω, αφού θα τα ζήσεις.

Παναγιώτη, το πριβέ μάλλον δεν θα μας χωρέσει τόσοι που θα είμαστε. Στη μεγάλη σάλα να στηθούν τα τραπέζια σε σχήμα Π και στη μέση η σούβλα.


...και εγώ έρχομαι το Σάββατο 15/11 αεροπορικώς με τον γιό μου.
Έχω κλείσει και ξενοδοχείο...οπότε μένει η παραλαβή μου από το αεροδρόμιο. Οι αγαπητοί ύποπτοι (αυτοί που υποπτεύομαι δηλαδή...) ας κανονίσουν τα της παραλαβής μου να μην ταλαιπωρηθώ γέρος άνθρωπος...πάσα προσφορά δεκτή  ::glossa::
Θα έχω και τα μοντελάκια μου μαζί, αλλά και κάποιο θα είναι φορτωμένο στο υπερMatrix (3 Ακρόπολις!)  :roll:
Ανυπομονώ να σας ξαναδώ αγαπητοί φίλοι.

κάθαρμα κανόνισε...

Τι ώρα έρχεσαι Φιλιπ ? Το Σάββατο το πρωί θα είμαι στην υποδοχή των μοντέλων από τις 9.00. Αν έρθεις πιο μπροστά να έρθω να σε πάρω.
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #29 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 03:03:59 μμ »
Θα προσπαθήσω απο παρακείμενο net-caffe να "ανεβάσω" κάποιες φώτο 
Πιο cafe και κουραφέξαλα, υπάρχει οργάνωσις αγαπητέ, δεν είμεθα τυχαίοι, θα ανεβάσουμε φωτό και σχόλια από το χώρο της έκθεσης με το υπερlaptop και την 3G superκάρτα, μιλάμε για ενημέρωση πραγματικού χρόνου, εμείς και το CNN!
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος philio

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 6090
  • Age: 68
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ- ( Πατήσια)
  • ...και τώρα Πεπειρα(γ)μένος
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #30 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 04:02:32 μμ »
Αγαπητοί, φτάνω με την Aegean στις 09:45 (ακούς ύποπτε; )
Το πρόγραμμα, αν γίνεται, να έχει άμεση "κατάθεση μοντέλων" και μετά το μόνο που δεν θέλω είναι να σκέφτομαι τα προγράμματα...ότι κανονίσετε είμαστε μέσα.
(φυσικά και στα άγρια ζώα...)

Στέλιο θα σε δώ στην έκθεση λοιπόν.

 ::salut:: ::salut:: ::salut::

Αποσυνδεδεμένος CNCman

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2203
  • Age: 54
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Der Panzerfahrer
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #31 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 04:36:43 μμ »
Θα προσπαθήσω απο παρακείμενο net-caffe να "ανεβάσω" κάποιες φώτο 
Πιο cafe και κουραφέξαλα, υπάρχει οργάνωσις αγαπητέ, δεν είμεθα τυχαίοι, θα ανεβάσουμε φωτό και σχόλια από το χώρο της έκθεσης με το υπερlaptop και την 3G superκάρτα, μιλάμε για ενημέρωση πραγματικού χρόνου, εμείς και το CNN!

Μιλάμε για οργάνωση παίδες! Ελπίζω να έχεις και την ίδια οργάνωση και στην κοιλιά σου Γιώργη ::glossa::
Καλώς να ορίσετε!
Δεν υπάρχει η λέξη " ΑΔΥΝΑΤΟΝ " στο λεξιλόγιό μου και το εννοώ!
Βασίλης μόνον για του φίλους.

Αποσυνδεδεμένος Πέτρος

  • ο τεως ...ΘΕΙΟΣ
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3734
  • Age: 68
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #32 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 04:43:06 μμ »
Πιο cafe και κουραφέξαλα, υπάρχει οργάνωσις αγαπητέ, δεν είμεθα τυχαίοι, θα ανεβάσουμε φωτό και σχόλια από το χώρο της έκθεσης με το υπερlaptop και την 3G superκάρτα, μιλάμε για ενημέρωση πραγματικού χρόνου, εμείς και το CNN!

για απευθείας μεταδόσεις καταβάλλονται δικαιώματα στους διοργανωτές ....σε καφέδες
συννενοηθείτε - παζαρέψτε πόσους, με τον  κο LIVERPOOL  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #33 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 04:59:29 μμ »

για απευθείας μεταδόσεις καταβάλλονται δικαιώματα στους διοργανωτές ....σε καφέδες
συννενοηθείτε - παζαρέψτε πόσους, με τον  κο LIVERPOOL  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Παρακαλώ όπως ορίσετε το ακριβές αντίτιμο της εκ του χώρου της εκθέσεως αναμεταδόσεως νέων ως και εικόνων εις ηλεκτρονικήν μορφήν μέσω ασυρμάτου συνδέσεως με τον παγκόσμιον ιστόν.

Ειλικρινώς υμέτερος
gkontog
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος Πέτρος

  • ο τεως ...ΘΕΙΟΣ
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3734
  • Age: 68
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #34 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 05:05:59 μμ »
για απευθείας μεταδόσεις καταβάλλονται δικαιώματα στους διοργανωτές ....σε καφέδες
συννενοηθείτε - παζαρέψτε πόσους, με τον  κο LIVERPOOL  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Παρακαλώ όπως ορίσετε το ακριβές αντίτιμο της εκ του χώρου της εκθέσεως αναμεταδόσεως νέων ως και εικόνων εις ηλεκτρονικήν μορφήν μέσω ασυρμάτου συνδέσεως με τον παγκόσμιον ιστόν.
Ειλικρινώς υμέτερος - gkontog

είπαμε, αρμόδιος ο κος LIVERPOOL

Υ.Γ. δες σε βλέπω καλά πάντως  :( :( :(
να φανταστείς επέβαλε να πληρώνουν φέτος δικαίωμα συμμετοχής και τα μέλη του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος nick2

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2911
  • Age: 56
  • Τόπος: πειραιας
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #35 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 05:11:25 μμ »
για απευθείας μεταδόσεις καταβάλλονται δικαιώματα στους διοργανωτές ....σε καφέδες
συννενοηθείτε - παζαρέψτε πόσους, με τον  κο LIVERPOOL  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Παρακαλώ όπως ορίσετε το ακριβές αντίτιμο της εκ του χώρου της εκθέσεως αναμεταδόσεως νέων ως και εικόνων εις ηλεκτρονικήν μορφήν μέσω ασυρμάτου συνδέσεως με τον παγκόσμιον ιστόν.
Ειλικρινώς υμέτερος - gkontog

είπαμε, αρμόδιος ο κος LIVERPOOL

Υ.Γ. δες σε βλέπω καλά πάντως  :( :( :(
να φανταστείς επέβαλε να πληρώνουν φέτος δικαίωμα συμμετοχής και τα μέλη του Συλλόγου

      Καί σχεδιάζει καί χρέωση............ανάσας. :shock: :shock:

      Δωρεάν οι πρώτες 20. :? :? :?

Αποσυνδεδεμένος Hummel Moss

  • Μποζίνης Αθανάσιος
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2058
  • Age: 55
  • Τόπος: akamatistan
  • Das Reich
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #36 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 05:54:37 μμ »
Μια διευκρύνιση για τον αλησοδεμένο κινέζο στο υπόγειο του Raw Shooter. Ο κινέζος προέρχεται  απο το διπλανό δωμάτιο απο εκείνο στο  Pulp fiction (εκείνο στο υπόγειο με τον αλυσοδεμένο  α(γ)άπη). Να προειδοποιείσω αυτούς που δεν γνωρίσουν ότι ο κινέζος δεν ξέρει να modellάρει!...Άλλα πράγματα κάνει.... ::mastigio:: ::mastigoma::.... ::lol18::

Αποσυνδεδεμένος LIVERPOOL

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2517
  • Age: 60
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #37 στις: Οκτώβριος 30, 2008, 06:08:40 μμ »
για απευθείας μεταδόσεις καταβάλλονται δικαιώματα στους διοργανωτές ....σε καφέδες
συννενοηθείτε - παζαρέψτε πόσους, με τον  κο LIVERPOOL  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Παρακαλώ όπως ορίσετε το ακριβές αντίτιμο της εκ του χώρου της εκθέσεως αναμεταδόσεως νέων ως και εικόνων εις ηλεκτρονικήν μορφήν μέσω ασυρμάτου συνδέσεως με τον παγκόσμιον ιστόν.
Ειλικρινώς υμέτερος - gkontog

είπαμε, αρμόδιος ο κος LIVERPOOL

Υ.Γ. δες σε βλέπω καλά πάντως  :( :( :(
να φανταστείς επέβαλε να πληρώνουν φέτος δικαίωμα συμμετοχής και τα μέλη του Συλλόγου

      Καί σχεδιάζει καί χρέωση............ανάσας. :shock: :shock:

      Δωρεάν οι πρώτες 20. :? :? :?

Χμμμμμ..... χρέωση ανάσας...... δωρεάν οι πρώτες 20 ...... χμμμμμμμ...... μπααααα ο ΓΚΟΝΤΟΓΚ  δεν θα έχει πρόβλημα. Μια βαθεια εισπνοή και καθάρισε. Οι 20 του είναι υπεραρκετές.  Όμωωωωωωωως.......  ::noidea::  θα χρεωθεί για κάθε μπουκιά που θα φάει το βράδυ.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος CNCman

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2203
  • Age: 54
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Der Panzerfahrer
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #38 στις: Οκτώβριος 31, 2008, 02:54:10 μμ »
Θα πλύνει και τα πιάτα - μαχαιροπίρουνα ( τα οποία θα είναι πολλά ) τζάμπα έτσι για το καλωσόρισες!
Δεν υπάρχει η λέξη " ΑΔΥΝΑΤΟΝ " στο λεξιλόγιό μου και το εννοώ!
Βασίλης μόνον για του φίλους.

Αποσυνδεδεμένος John-John

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2154
  • Age: 46
  • Τόπος: 80% Θεσ/νικη - 20% Κοζανη
  • Γιαννης Ματιακης
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 01, 2008, 04:58:53 πμ »
kalimera apo China, 11to proi edo kai arxisa na onireyomai ta goyroynopoyla. fantastite meta apo 10 meres rizi kai noydle ti orexi tha yparxi gia stitsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Η άποψη και η γνώμη είναι σαν την κ..τρυπιδα, όλοι έχουν από μια, Τα προβλήματα αρχίζουν όταν κλ@νει..

Αποσυνδεδεμένος CNCman

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2203
  • Age: 54
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Der Panzerfahrer
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 01, 2008, 11:03:20 πμ »
kalimera apo China, 11to proi edo kai arxisa na onireyomai ta goyroynopoyla. fantastite meta apo 10 meres rizi kai noydle ti orexi tha yparxi gia stitsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.


 :shock:Γιάαααααα εξηγήσου λίγο σ'αυτό το σημείο! :shock:
Δεν υπάρχει η λέξη " ΑΔΥΝΑΤΟΝ " στο λεξιλόγιό μου και το εννοώ!
Βασίλης μόνον για του φίλους.

Αποσυνδεδεμένος Raw_Shooter

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5139
  • Τόπος: akamatistan
  • Παναγιώτης
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #41 στις: Νοέμβριος 01, 2008, 02:58:49 μμ »
Επειδή εκτοξεύεται λάσπη μερι εμού - υπογείου και κινέζων  ::glossa:: ::glossa:: ::glossa:: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: προσκαλώ οποιον επιθυμεί το Σάββατο πρωί (πρίν την άφιξη του Φίλιππου) να διαπιστώσει οτι δεν "εξαναγκάζω" συμπαθείς αλλοδαπούς στην εργασία  :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: Αντε - άντε ελάτε για καφεδάκι  :wink: :wink:

Αποσυνδεδεμένος xaris_the greek

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 830
  • Age: 56
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • ΠΑΡ ΕΚΑΣΤΟΝ ΤΕΓΓΟΝΤΑΣ ΤΑΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #42 στις: Νοέμβριος 01, 2008, 03:18:35 μμ »
Επειδή εκτοξεύεται λάσπη μερι εμού - υπογείου και κινέζων  ::glossa:: ::glossa:: ::glossa:: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: προσκαλώ οποιον επιθυμεί το Σάββατο πρωί (πρίν την άφιξη του Φίλιππου) να διαπιστώσει οτι δεν "εξαναγκάζω" συμπαθείς αλλοδαπούς στην εργασία  :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: Αντε - άντε ελάτε για καφεδάκι  :wink: :wink:

Ας είμαστε εξηγημένοι: Αν είναι Κινέζος πρέπει να πας μέσα ::mastigoma::, αν είναι ... Κινέζα πρέπει να έρθουμε εμείς εκεί μέσα :mrgreen:

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #43 στις: Νοέμβριος 01, 2008, 03:23:20 μμ »
Επειδή εκτοξεύεται λάσπη μερι εμού - υπογείου και κινέζων  ::glossa:: ::glossa:: ::glossa:: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: προσκαλώ οποιον επιθυμεί το Σάββατο πρωί (πρίν την άφιξη του Φίλιππου) να διαπιστώσει οτι δεν "εξαναγκάζω" συμπαθείς αλλοδαπούς στην εργασία  :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: Αντε - άντε ελάτε για καφεδάκι  :wink: :wink:
Τι ώρα; Οι νέες εξελίξεις λένε πως θα είμαι Θεσσαλονίκη από Παρασκευή βράδυ, οπότε το Σάββατο το πρωί θα είμαι φρέσκος και ωραίος σαν την πρώτη μέρα της άνοιξης! Οπότε αντί να περιφέρω ασκόπως το σαρκίο μου, καλύτερα να έρθω σε εσένα και να το δω και τον εξ Ανατολής ορμόμενο αλλοδαπό assembler.

Και για λέγε πως θα έρθω εκεί, θα μείνω στο Porto Palace...
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος Raw_Shooter

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5139
  • Τόπος: akamatistan
  • Παναγιώτης
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #44 στις: Νοέμβριος 01, 2008, 03:29:33 μμ »
Κινέζα  :?: :?: :roll: :roll: :roll: :roll: Δέν "φέρνουν" τέτοιες  :roll: :roll: :roll: :roll:   ::glossa:: ::glossa:: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Γεώργιε εννοείται οτι άμα θέλεις έρχεσαι και Παρασκευή βράδυ.....θα κάνω τις τελευταίες "πινελιές"
Spoiler (hover to show)
Λοιπόν όποτε θέλεις ξεκίνα απο το Porto Pallas, "πάρε" την παραλιακή (όλο ευθεία πάς) και πήγαινε προς αεροδρόμιο Μακεδονία, κάποια στιγμή θα περάσεις το ΙΚΕΑ (στα αριστερά σου)...ΑΛΤΤΤΤΤ  :!: :!: :!: :!:  Σταμάτα δεξιά και "χτύπα" τηλ. σε 5' είμαι εκεί  ::icon_thumright:: ::icon_thumright:: ::icon_thumright::

Αποσυνδεδεμένος siva

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1443
  • Age: 41
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη - Σπάρτη
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #45 στις: Νοέμβριος 02, 2008, 02:02:14 μμ »
Παιδια μην την ψάχνετε! Δεν έχει τίποτα εκεί μέσα. Μόνο ρητήνες και γύρους...

Γιώργο θα έρθω εγώ Porto Palace και θα πάμε μαζί αν θες

Αποσυνδεδεμένος gkontog

  • Scale 1/24
  • ******
  • Μηνύματα: 12382
  • Age: 58
  • Τόπος: Αθήνα
  • Τόσα πολλά μοντέλα, τόσος λίγος χώρος...
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #46 στις: Νοέμβριος 02, 2008, 02:11:56 μμ »
Γιώργο θα έρθω εγώ Porto Palace και θα πάμε μαζί αν θες
Από εδώ το πας, από εκεί το πας, να τρυπώσεις στο δωμάτιο θες. Αμ δε! ::glossa::

Ελα βρε, αλλά επειδή από το ταξίδι θα είμαι κομμάτια έλα γύρω στις 1000, να έχω προφτάσει να φέρω τον όλεθρο και στο μπουφέ του πρωινού ::glossa::
Τα πιο διάσημα τελευταία λόγια στο σύμπαν: Σβήστα, έχω πάρει backup!

Αποσυνδεδεμένος Raw_Shooter

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 5139
  • Τόπος: akamatistan
  • Παναγιώτης
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #47 στις: Νοέμβριος 02, 2008, 02:17:43 μμ »
An kai eimai sta Applebee's gia diaita, sas parakoloy8w...Gianni sas perimenw me ton Giwrgo !!!! Ennoeitai kai opoioi alloi "agapane" eime8a "anoixta" gia oloys!! Dj Tase akoma sE perimenw...gia "katiforise" pros ypoga !!

Αποσυνδεδεμένος melpas1013

  • Διαχειριστης
  • Scale 1/24
  • *****
  • Μηνύματα: 13250
  • Age: 45
  • Τόπος: Όπου αργεί να ξημερώσει NOT! Όπου δεν θα ξημερώσει ποτέ...
  • Στούμπανος Κώστας
    • Image
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #48 στις: Νοέμβριος 02, 2008, 05:16:53 μμ »
Spoiler (hover to show)


Αποσυνδεδεμένος CNCman

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2203
  • Age: 54
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Der Panzerfahrer
Απ: Για να οργανωθούμε (έκθεση Πήγασου)
« Απάντηση #49 στις: Νοέμβριος 02, 2008, 05:43:01 μμ »
An kai eimai sta Applebee's gia diaita, sas parakoloy8w...Gianni sas perimenw me ton Giwrgo !!!! Ennoeitai kai opoioi alloi "agapane" eime8a "anoixta" gia oloys!! Dj Tase akoma sE perimenw...gia "katiforise" pros ypoga !!
Θα τον φέρω εγώ! :wink:
Δεν υπάρχει η λέξη " ΑΔΥΝΑΤΟΝ " στο λεξιλόγιό μου και το εννοώ!
Βασίλης μόνον για του φίλους.

Tags: