Αποστολέας Θέμα: Το Μουσείο  (Αναγνώστηκε 71612 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mixalis

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1917
  • Age: 61
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ (ΚΑΛΑΜΑΚΙ)
  • modelclub.gr
Απ: το Μουσείο (update)
« Απάντηση #100 στις: Ιανουάριος 17, 2017, 08:52:16 πμ »
Λοιπόν αγαπητέ Τόκκοτάι: εμείς εδώ μέσα λέμε ότι μοντελίζουμε, κάτι απο δω, κάτι απο κει, άντε πάμε και σε καμιά έκθεση και τα σχετικά.
Εσύ συγκεκριμένα τι σχέση έχεις με το χόμπυ ΜΑΣ δεν έχουμε καταλάβει ακριβώς γιατί μάλλον κάτι άλλο κάνεις....

Σε κάθε περίπτωση, αν θες να εισαι εδώ μέσα, ε, δεν θα πούμε και όχι.

Είμαι κατανοητός νομίζω, ε;

 ::keep_mod::
ή καλύτερα
Keep Tokkotaing  ::salut::
Χ2

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (προσθήκη Bofors AAA 40mm)
« Απάντηση #101 στις: Ιανουάριος 18, 2017, 04:38:09 μμ »
Keep Tokkotaing  ::salut::
Καλόοοοοοοο! :mrgreen:
Φιλοι Jet πινελατε :D και Μιχάλη, σας ευχαριστω πολύ για τα υπερβολικα σας σχόλια! :lol: ::salut::
Προσθηκη στο οπλοστασιο του διοραματος, το πασιγνωστο αντιαεροπορικο..Η αληθεια ειναι οτι το περιεχομενο στο μικρο σακουλακι με φοβισε καπως... :)






Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος pink_panzer

  • "Αυτοί που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα, εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε"
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1640
  • Age: 43
  • Τόπος: Κολόμβε, .... την περιέργειά σου
  • "Αν τα λάθη διδάσκουν, τότε έχω φοβερή μόρφωση"
Απ: το Μουσείο (προσθήκη Bofors AAA 40mm)
« Απάντηση #102 στις: Ιανουάριος 18, 2017, 05:48:01 μμ »
Προσθηκη στο οπλοστασιο του διοραματος, το πασιγνωστο αντιαεροπορικο..Η αληθεια ειναι οτι το περιεχομενο στο μικρο σακουλακι με φοβισε καπως... :)

και ΓΚΑΖΟΛΙΝΗ; ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΕ....
Click to see the original size.

Αποσυνδεδεμένος Alan Gelo

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 819
  • Wie ein Floh...aber oho!
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #103 στις: Ιανουάριος 20, 2017, 12:05:19 μμ »
Πολύ καλος Παναγιώτη, μπράβο!
Θα φαίνονται ΟΛΑ αυτά? :mrgreen: :mrgreen:(έτσι να ξέρουμε...)
Και δευτερον...τι χρώμα χρησιμοποίησες για το περίφημο Ιντέριορ Γκρήν (δώσε μάρκα και νούμερο)
Καλή συνέχεια

 ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (προσθήκη Bofors AAA 40mm)
« Απάντηση #104 στις: Ιανουάριος 22, 2017, 09:56:20 πμ »
και ΓΚΑΖΟΛΙΝΗ; ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΕ....
Click to see the original size.



GANBARU= ΚΑΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! :mrgreen:
Θα παιξω με το πυροβολο πριν ξεκινησω το Tiger Moth.Nαμαι καλα κ να χω κεφι πανω απο ολα φιλε! ::salut::
Πολύ καλος Παναγιώτη, μπράβο!
Θα φαίνονται ΟΛΑ αυτά? :mrgreen: :mrgreen:(έτσι να ξέρουμε...)
Και δευτερον...τι χρώμα χρησιμοποίησες για το περίφημο Ιντέριορ Γκρήν (δώσε μάρκα και νούμερο)
Καλή συνέχεια

 ::salut::
Αλαντζέλο,ελα ρε μαγκα μου :wink:, ξερεις το εργο εσυ.. :mrgreen:  Η58 Γκουνζε και φωτισματα με προσθηκη κιτρινου και λευκου.
Ευχαριστω αμφοτερους.. ::salut::


Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #105 στις: Ιανουάριος 31, 2017, 11:22:05 μμ »
Τι ήθελα και το είδα από κοντά; :?  Έχω βαλθεί να προσθέσω ό,τι υπάρχει και δεν υπάρχει-τροπος του λεγειν- στο ανούσια κενό χώρο το κόκπιτ, μπρος και πίσω από το χώρο του armor plate. Στο κάθισμα που είχα φτιάξει πριν δεν μου άρεσε η θέση των ζωνών -στο μουσειακό έκθεμα έχουν διαφορετική θέση- :roll: και έτσι αυτό πετάχτηκε σπασμένο στα σκουπίδια. Μετά από ένα ανεπιτυχές εξάωρο προσπάθειας κατασκευής ενός καινούριου ::bat:: ::mastigio79::, αποφάσισα να αγοράσω το ρητινένιο κάθισμα της ultracast χωρίς τις ενσωματωμένες ζώνες αυτή την φορά! :wink:  Σας παραθέτω εικόνες παρμένες με αλά Τιραμόλα τρόπο με το κινητό μου στα συγκεκριμένα σημεία που εστίασα την προσοχή μου και προχώρησα στις αντίστοιχες προσθήκες στην άτρακτο του κιτ. Και να σκεφτεί κανείς ότι ακόμα δεν έχω προσθέσει κάθισμα, κονσόλες και πίνακα οργάνων. Ας ελπίσουμε ότι οι  ::director:: οχλήσεις από τους ψυχαναγκασμούς μου θα είναι λιγότερες και θα κλείσω επιτέλους τα δυο μισά της ατράκτου.. ::eusa_pray::

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.


Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

 ::salut::


Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος Δόξας Ιωάννης

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1547
  • Age: 50
  • Τόπος: Αθήνα
  • Ότι και να κάνεις, κάνε το σωστά!
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #106 στις: Φεβρουάριος 01, 2017, 08:38:21 πμ »
Ποιο λεπτομέρεια πεθαίνεις … ::nutkick:: ::brancard:: :mrgreen:
Εξαιρετική δουλειά :wink:
 ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Παναγιώτης Μαυροειδής

  • Δεν είναι ψέμα, τελείωσα μοντέλο!!!
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1987
  • Age: 47
  • Τόπος: Βόλος
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #107 στις: Φεβρουάριος 02, 2017, 01:08:20 μμ »
Νομίζω πρέπει να αλλάξει ο τίτλος σε: "Αγάπη μου συρρίκνωσα το Helldiver του μουσείου" :shock:

Αποσυνδεδεμένος Alan Gelo

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 819
  • Wie ein Floh...aber oho!
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #108 στις: Φεβρουάριος 02, 2017, 04:01:11 μμ »


Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #109 στις: Φεβρουάριος 02, 2017, 07:27:45 μμ »
Νομίζω πρέπει να αλλάξει ο τίτλος σε: "Αγάπη μου συρρίκνωσα το Helldiver του μουσείου" :shock:
Αν το πω στη γυναίκα μου το πιο πιθανό είναι να μου πει να κάνω και καμιά δουλειά στο σπίτι!  ::haushalt_001:: ::glossa::  Σε ευχαριστώ πολύ!  ::salut::
Αλαντζέλο, Γιάννη-San,  σας ευχαριστώ πολύ επίσης! ::salut::


Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος philio

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 6090
  • Age: 68
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ- ( Πατήσια)
  • ...και τώρα Πεπειρα(γ)μένος
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #110 στις: Φεβρουάριος 03, 2017, 09:57:12 πμ »
Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από σένα...!!!  ::salut:: ::salut:: ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (της...beep το ....beep)!
« Απάντηση #111 στις: Φεβρουάριος 11, 2017, 09:45:21 πμ »
Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από σένα...!!!  ::salut:: ::salut:: ::salut::
Γεια σου βρε Φιλιππε! Νασαι καλα φιλε! ::salut::

Λοιπον..Δεν μπορω...Με ολο το σεβασμο στο σαιτ μας το επομενο update μου θα εχει τον τιτλο...

ΤΗΣ ΤΣΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!


 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (της τσόντας το κάγκελο!)
« Απάντηση #112 στις: Φεβρουάριος 17, 2017, 09:50:00 πμ »
Λοιπον..Δεν μπορω...Με ολο το σεβασμο στο σαιτ μας το επομενο update μου θα εχει τον τιτλο...

ΤΗΣ ΤΣΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!


 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Kαλημερα..Δεν θα χει πολυ κειμενο σημερα..Εξ αλλου στις τσοντες δεν μιλανε πολυ..:roll: ::glossa::



 Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size. Click to see the original size.

Παρατηρηστε,σχολιαστε,ρωτηστε αφόβως! ::salut::


Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος Alan Gelo

  • Scale 1/48
  • *
  • Μηνύματα: 819
  • Wie ein Floh...aber oho!
Απ: το Μουσείο (της τσόντας το κάγκελο!)
« Απάντηση #113 στις: Φεβρουάριος 17, 2017, 10:21:16 πμ »
Πάντως υπάρχουν κλινικές απεξάρτησης από το πορνό (aka τσόντες) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Πέρα από τα αστεία, τρελή (ημιπαρανοϊκή) δουλειά και πολύ καλή αίσθηση οτι όλα είναι εντός κλίμακας!
Μια ερώτηση. Πόσες ώρες δουλειάς είναι το τελευταίο "ντού"?

Καλή συνέχεια
 ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Kostis Pap

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3394
  • Τόπος: Αθήνα
    • coarse landscapes
Απ: το Μουσείο (της τσόντας το κάγκελο!)
« Απάντηση #114 στις: Φεβρουάριος 17, 2017, 10:42:58 πμ »
Και φτάνω ξανά στο σημείο που πρέπει να απενεργοποιήσω τις ειδοποιήσεις. Δεν έχω τι να πω... Ο νέος πίνακας οργάνων να υποθέσω ότι είναι πλήρης σκρατσιά και όχι μετατροπή. Υπερλεπτομέρεια έχουν όλες οι δουλειές σου, αλλά εδώ είναι άλλο το επίπεδο. Φταίει ότι είναι και δίπλα το ρημάδι και πας κάθε μέρα και το μετράς και ξαναμετράς. Δεν ξέρω τι θα φαίνεται από όλα αυτά, αλλά θα ξέρουμε όλοι ότι βρίσκονται εκεί μέσα. Αναμένουμε τη συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος felix

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3688
  • Age: 38
  • Τόπος: Aθηνα
  • The 3rd Caveman
Απ: το Μουσείο (της τσόντας το κάγκελο!)
« Απάντηση #115 στις: Φεβρουάριος 17, 2017, 12:16:37 μμ »
Καλά έχω μείνει μ***κας με τις σκρατσιές σου Παναγιώτη σε αυτό το project!! Υπερλεπτομέρεια παντού!! Είναι σκέτη απόλαυση να βλέπεις ποστάρισμά σου και να το μελετάς!! Ανυπομονώ και για την συνέχεια!!  ::salut:: ::salut:: ::salut::
Νώντας

Αποσυνδεδεμένος tito

  • IPMS 1309
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1620
  • Age: 38
  • Τόπος: Αθήνα
  • Χρήστος Μπαλής
Απ: το Μουσείο (της τσόντας το κάγκελο!)
« Απάντηση #116 στις: Φεβρουάριος 17, 2017, 12:57:26 μμ »
Τι εκανες εδω ρε Παναγιωτη............ μας τρελανες τελειως!!!! SIRINAKIS σκετος............

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (της τσόντας το κάγκελο!)
« Απάντηση #117 στις: Φεβρουάριος 17, 2017, 06:34:43 μμ »
Νώντα,Κωστή, Αλεξ, Χρήστο, σας ευχαριστώ πολύ!  ::salut::
Ναι ο πίνακας είναι scratch και ναι, αύριο θα ξαναπάω στο Μουσείο για πιο λεπτομερή φωτογράφιση αυτού του περιεργου καλύμματος του πίνακα οργάνων και για το πώς στηρίζεται στην άτρακτο..



Αλεξ ντου εννοείς τον πίνακα? Δεν ξέρω ακριβώς -γύρω στις 5? Είχα κάνει κ άλλη απόπειρα πιο πριν αλλά μου είχε βγει κάπου στην 1/35?
 ::salut::




Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος pink_panzer

  • "Αυτοί που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα, εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε"
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1640
  • Age: 43
  • Τόπος: Κολόμβε, .... την περιέργειά σου
  • "Αν τα λάθη διδάσκουν, τότε έχω φοβερή μόρφωση"
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #118 στις: Φεβρουάριος 17, 2017, 11:46:02 μμ »
Χασάπη... γράμματα!

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #119 στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 01:43:48 μμ »
Χασάπη... γράμματα!
:lol:  Ευχαριστώ φίλε μου! ::salut::

..Τα θέλει κι εμένα ο ...πόλος μου.. :? :roll:



ΑΡΧΙχρεπαρος! :evil:  Έχει όμως ωραία μεταλλική κάνη  κ έχω φυσικά κ την επιτόπου άντληση πληροφοριών. :wink:






Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος s-mat

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 2227
  • Age: 42
  • Τόπος: Αθήνα
  • I'll be back soon......I hope
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #120 στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 11:27:15 μμ »
Χμμμμμ,κοίτα... Δεν μου αρέσει το κουτί που βάζεις τα κομμάτια. Δεν ταιριάζει αυτό το καφέ ρε παιδί μου. Αν θες διορθωσέ το τώρα που είναι νωρίς  :mrgreen:
Δεν υπάρχεις Παναγιώτη... ΤΙΤΑΝΑΣ  ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #121 στις: Φεβρουάριος 20, 2017, 07:55:08 πμ »
Χμμμμμ,κοίτα... Δεν μου αρέσει το κουτί που βάζεις τα κομμάτια. Δεν ταιριάζει αυτό το καφέ ρε παιδί μου. Αν θες διορθωσέ το τώρα που είναι νωρίς  :mrgreen:
Δεν υπάρχεις Παναγιώτη... ΤΙΤΑΝΑΣ  ::salut::
Γεια σου ρε Σταυρο! Κοψε ομως  κατι! ::glossa::  ::salut::

Παιδες, κοιταξτε λιγο...Σε πολλες επιφανειες του εκθεματος υπαρχει αυτη η...σκονη..Η μηπως δεν ειναι σκονη? :oops: Μια βοηθεια γιατι πρεπει να την αναπαραστησω με pigment. Ποια αποχρωση ειναι ακριβως?



Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος Δόξας Ιωάννης

  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 1547
  • Age: 50
  • Τόπος: Αθήνα
  • Ότι και να κάνεις, κάνε το σωστά!
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #122 στις: Φεβρουάριος 20, 2017, 08:36:11 πμ »
Με σκόνη ή χωρίς δεν θα στο χρεώσουμε για λάθος, το είδαμε στις φώτο ::glossa:: :mrgreen:.
Άντε προχώρα το project γιατί έτσι όπως το πας τον ατελείωτο θα έχεις ::director::.
Εξαιρετική έρευνα και κατασκευή… ::thumbleft::
 ::salut::

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #123 στις: Φεβρουάριος 20, 2017, 09:08:11 πμ »
Με σκόνη ή χωρίς δεν θα στο χρεώσουμε για λάθος, το είδαμε στις φώτο ::glossa:: :mrgreen:.
Άντε προχώρα το project γιατί έτσι όπως το πας τον ατελείωτο θα έχεις ::director::.
Εξαιρετική έρευνα και κατασκευή… ::thumbleft::
 ::salut::
Κάνουν πάρτι οι ψυχαναγκασμοί μου με αυτά τα εκθέματα Γιάννη. Τουλάχιστον με τα Γιαπωνέζικα αυτοσχεδίαζα αρκετές φορές.. :roll: Τί να κάνω...το περίμενα αυτό ότι θα μου τύχει.. :twisted: ::mastigoma:: ::mastigoma:: ::mastigoma:: Ευχαριστώ!  ::salut::


Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Αποσυνδεδεμένος Pankoub

  • IPMS Hellas 651
  • Scale 1/35
  • *
  • Μηνύματα: 3658
  • Age: 60
  • Τόπος: Mουσείο Π.Α.,Τατόι
  • CCCP, B'ΠΠ
Απ: το Μουσείο (διόραμα στην 1/48)
« Απάντηση #124 στις: Φεβρουάριος 23, 2017, 03:52:59 μμ »
Καλησπέρα. Αφού καλαμπούρισα για κάνα 3ωρο με ότι σκόνες και washers υπήρχαν στο στοκ μου  :lol: σκόνισα κ βρωμισα τις περιοχες κυρίως του κοκπιτ κ την πίσω πλευρά της ατράκτου κ με την προσθήκη του στικ κ κάποιες άλλες μικρές διορθώσεις θα κλείσω ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ την άτρακτο. Ο ιδιόμορφος πίνακας οργάνων θα τοποθετηθεί αργότερα αφού έχουν κολληθεί τα δύο μισά. Ναι, ξέρω δεν είναι κ το πιο θελκτικό στο μάτι κόκπιτ αλλά ότι βλέπουμε προσπαθουμε να αναπαραστησουμε.. :wink:




Η ιστοσελίδα μου..https://www.facebook.com/Pankoub22

Tags: